لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کارپینو

کد تخفیف کارپینو

درباره کارپینو:امروزه سامانه های مختلف و زیادی برای درخواست تاکسی آنلاین در ایران بوجود امده اند برای مثال کارپینو نخستین سامانه سفارش آنلاین تاکسی‌ های رسمی در ایران است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کارپینو تا 40% برای گرفتن تاکسی اینترنتی

از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با خرید بسته‌های سفر، می‌توانید تا %40تخفیف کارپینو بهره‌مند شوید. این بسته‌ها در انواع 1،3 روزه و یک هفته‌ای بوده . برای خرید بسته‌ در وبسایت کارپینو بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

 

درباره کارپینو:

امروزه سامانه های مختلف و زیادی برای درخواست تاکسی آنلاین در ایران بوجود امده اند برای مثال کارپینو نخستین سامانه سفارش آنلاین تاکسی‌ های رسمی در ایران است. این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ فعالیت خود را از شهر تهران آغاز کرد. این سایت خدمات در حال حاضر صرفاً در شهر تهران ارائه می‌شود و توانسته است همه مجوزهای لازم برای فعالیت را از سازمان‌ های نظیر تاکسیرانی و شهرداری را دریافت نماید. اپلیکیشن این آژانس انلاین بر روی دوسیستم اندروید و آی‌اواس عرضه شده‌ است و امکان دانلود آن از طریق فروشگاه‌ هایی نظیر کافه‌ بازار، سیب‌ اپ و همچنین از طریق دریافت مستقیم از وبسایت کارپینو امکان‌ پذیر نیز می باشد. برای درخواست تاکسی آنلاین و صرفه جویی در کرایه خود در این اپلیکیشن مسافر ابتدا مبداء و مقصد خود را بر روی نقشه‌ تعیین می‌ کند و با مشاهده‌ ی هزینه کرایه خود، درخواست خود را برای آژانس ارسال می‌ کند.
 

خدمات کارپینو:

از خدمات این آژآنس انلاین این است که مسافران می‌ توانند کرایه سفر خود را در این اپلیکیشن به صورت نقدی یا به صورت اعتباری به صورت دلخواه از درون اپلیکیشن پرداخت کنند.این تاکسی اینترنتی متفاوت ترین اپلیکیشن درخواست خودرو آنلاین است؛ با این سایت میتوانید در هر مکان و هر زمان درخواست خودرو دهید و با قیمت های مناسب به مقصد مد نظرخود برسید. 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات کارپینو:

در این تاکسی اینترنتی خدمت رسانی عالی با کیفیت بالا برای کاربران عزیز فراهم شده است و تقریبا تمام کاربرانی که از این تاکسی اینترنتی استفاده کرده اند از کرایه پاینن این تاکسی آنلاین سخن گفته اند
 

ارائه کد تخفیف های ویژه کارپینو در سایت تخفیف هات:

شما میتوانید از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از کد تخفیف کارپینو، کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف تپسی و دینگ یا تاکسی اینترنتی های دیگر سفری راحت را داشته باشید فقط کافیست برای دریافت تاکسی آنلاین از سایت تخفیف هات اقدام کنید.

ارسال نظرات