کد تخفیف پاکلین تا 40 درصد

معتبر تا 21 ساعت بعد
کد تخفیف پاکلین تا 40 درصد
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات وب سایت پاکلین، ارائه دهنده خدمات خشکشویی آنلاین:

  برای خشکشویی لباس، خشکشویی پیراهن، خشک شویی پرده و ... می توانید کد تخفیف پاکلین را از وب سایت تخفیف هات دریافت کنید.

  خصوصیات خشکشویی آنلاین پاکلین:

  خشکشویی آنلاین پاکلین خدماتی مانند خشکشویی لباس مردانه ، خشکشویی پیراهن زنانه، اتو، لکه بری، خشک شویی انواع منسوجات و ... را انجام می دهد. این خشکشویی آنلاین در 22 منطقه تهران خدمات خود را ارائه می دهد. ابن خشک شویی آنلاین در زمان های تعیین شده به صورت رایگان لباس ها را از محل مورد نظر شما دریافت می کند و پس از مراحل خشک شویی به صورت تمیز و اتو شده در زملن تعیین شده به شما تحویل می دهد. با داشتن کد تخفیف پاکلین می توانید از خدمات این خشکشویی ارزان تر استفاده کنید.

  بررسی قیمت های خشکشویی پاکلین:
  در این بخش به بررسی برخی از قیمت های خشکشویی، اتو، لکه بری و دیگر خدمای که توسط پاکلین ارائه می شود می پردازیم. خشکشویی شلوار 12 هزار تومان، خشکشویی کت 18 هزار تومان، خشکشویی پتو دو نفره 35 هزار تومان است. قیمت اتو پیراهن 7 هزار تومان، اتو مانتو معمولی 11 هزار تومان، اتو کت 9 هزار تومان، اتو بارانی معمولی 18 هزار تومان می باشد. قیمت لکه بری مبلغ 10 هزار تومان است. قیمت رنگرزی شلوار 30 هزار تومان،  رنگرزی مانتو 50 هزار تومان و رنگرزی مایو 40 هزار تومان است. قیمت تعمیر لحاف 30 هزر تومان، رفو 30 هزار تومان، تعویض دکمه شلوار 10 هزار تومان و تعویض سایز کاپشن 200 هزار تومان است. قیمت انواع خدمات خشکشویی پاکلین را  به طور کامل می توانید در سایت پاکلین به نشانی paklean.cam مشاهده کنید و می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات برای انواع خدمات پاکلین کد تخفیف پاکلین را دریافت کنید و تا 35% تخفیف بگیرید.
  نظرات کاربران در مورد کد تخفیف پاکلین:
  نقاط قوت: دریافت و تحویل رایگان لباس ها و انواع منسوجات درب منزل و ارزان شدن قیمت ها با داشتن کد تخفیف پاکلین از نقاط قوت خشکشویی آنلاین پاکلین است.
  نقاط ضعف: قیمت نسبتا گران خشکشویی لباس و خشکشویی پیراهن بدون داشتن کد تخفیف پاکلین از نقاط ضعف خشک شویی آنلاین پاکلین است که برخی از کابران از این مورد رضایت ندارند.
  جمع بندی نظرات کاربران در مورد کد تخفیف پاکلین: اکثر کاربران ای خشکشویی آنلاین از استفاده ی کد تخفیف پاکلین رضایت کامل داشته اند و از خدمات ان نیز بسیار راضی بوده اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهپاکلین
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف پاکلین تا 40 درصد

  40%
  405 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : PKLSE4


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف پاکلین با سقف تخفیف 40 هزار تومان برای سفارش های بالای 100هزار تومان در شهر تهران بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %40