لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف پاکلین تا 100 درصد

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
118
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 30 هزارتومان تخفیف پاکلین برای سفارش های بالای 30 هزار تومان بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

pkln30
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات وب سایت پاکلین، ارائه دهنده خدمات خشکشویی آنلاین:

برای خشکشویی لباس، خشکشویی پیراهن، خشک شویی پرده و ... می توانید کد تخفیف پاکلین را از وب سایت تخفیف هات دریافت کنید.

خصوصیات خشکشویی آنلاین پاکلین:

خشکشویی آنلاین پاکلین خدماتی مانند خشکشویی لباس مردانه ، خشکشویی پیراهن زنانه، اتو، لکه بری، خشک شویی انواع منسوجات و ... را انجام می دهد. این خشکشویی آنلاین در 22 منطقه تهران خدمات خود را ارائه می دهد. ابن خشک شویی آنلاین در زمان های تعیین شده به صورت رایگان لباس ها را از محل مورد نظر شما دریافت می کند و پس از مراحل خشک شویی به صورت تمیز و اتو شده در زملن تعیین شده به شما تحویل می دهد. با داشتن کد تخفیف پاکلین می توانید از خدمات این خشکشویی ارزان تر استفاده کنید.


بررسی قیمت های خشکشویی پاکلین:

در این بخش به بررسی برخی از قیمت های خشکشویی، اتو، لکه بری و دیگر خدمای که توسط پاکلین ارائه می شود می پردازیم. خشکشویی شلوار 12 هزار تومان، خشکشویی کت 18 هزار تومان، خشکشویی پتو دو نفره 35 هزار تومان است. قیمت اتو پیراهن 7 هزار تومان، اتو مانتو معمولی 11 هزار تومان، اتو کت 9 هزار تومان، اتو بارانی معمولی 18 هزار تومان می باشد. قیمت لکه بری مبلغ 10 هزار تومان است. قیمت رنگرزی شلوار 30 هزار تومان، رنگرزی مانتو 50 هزار تومان و رنگرزی مایو 40 هزار تومان است. قیمت تعمیر لحاف 30 هزر تومان، رفو 30 هزار تومان، تعویض دکمه شلوار 10 هزار تومان و تعویض سایز کاپشن 200 هزار تومان است. قیمت انواع خدمات خشکشویی پاکلین را به طور کامل می توانید در سایت پاکلین به نشانی paklean.cam مشاهده کنید و می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات برای انواع خدمات پاکلین کد تخفیف پاکلین را دریافت کنید و تا 35% تخفیف بگیرید.

نظرات کاربران در مورد کد تخفیف پاکلین:

نقاط قوت: دریافت و تحویل رایگان لباس ها و انواع منسوجات درب منزل و ارزان شدن قیمت ها با داشتن کد تخفیف پاکلین از نقاط قوت خشکشویی آنلاین پاکلین است.

نقاط ضعف: قیمت نسبتا گران خشکشویی لباس و خشکشویی پیراهن بدون داشتن کد تخفیف پاکلین از نقاط ضعف خشک شویی آنلاین پاکلین است که برخی از کابران از این مورد رضایت ندارند.

جمع بندی نظرات کاربران در مورد کد تخفیف پاکلین: اکثر کاربران ای خشکشویی آنلاین از استفاده ی کد تخفیف پاکلین رضایت کامل داشته اند و از خدمات ان نیز بسیار راضی بوده اند.

ارسال نظرات