لوگو تخفیف هات

ویادولوپرز

ویادولوپرز

درباره ویادولوپرزویادولوپرز مرجع تخصصی آموزش آنلاین برنامه نویسی، فوتوشاپ و

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
موردی یافت نشد

 

درباره ویادولوپرز

ویادولوپرز مرجع تخصصی آموزش آنلاین برنامه نویسی، فوتوشاپ و.. اندروید است که کلاس های غیر حضوری و مجازی را برای دوره های اندروید برگزار می کند. برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید و فوتوشاپ آموزش های رایگان و مقدماتی بر روی سایت به صورت فیلم آموزشی موجود می باشد که به راحتی در دسترس کاربران سایت قرار می گیرد. برای شروع لازم است تا ملزومات برنامه نویسی اندروید را بر روی سیستم خود نصب کنید و فیلم آموزشی موجود در سایت ویادولوپرز را مشاهده کنید و آموزش آنلاین ببینید.

 

اگر برای شروع نیاز به راهنمایی دارید و نمی دانید که از کجا شروع کنید می توانید به چارت آموزشی موجود در این سایت مراجعه کنید. گروهی از آموزش ها با نام فیلمک ها در سایت قرار گرفته اند که این دسته از آموزش ها برای رفع اشتباهات معمول در برنامه نویسی اندروید و فوتوشاپ تهیه شده اند.

 

خدمات ویادولوپرز

آموزش ها در وبسایت ویادولوپرز به دو دسته آموزش آنلاین و فیلم آموزشی تبدیل می شود. آموزش غیر حضوری و آنلاین یکی از ابزار های کارآمد است که در هر مکان قابل دسترس است و به راحتی از پنل کاربری می توانید به محتوای آموزشی دست یابید. در ویادولوپرز فیلم آموزشی مربوط به دوره های آموزش برنامه نویسی موبایل مانند آموزش فریمورک JQuery، کار با دوربین در گوگل مپ، ذخیره عکس در دیتابیس کاتلین و ... با قیمت های مناسب به فروش می رسد.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات ویادولوپرز

وارد شدن افراد متخصص برنامه نویس و فوتوشاپ به عنوان مدرس در این وبسایت و همکاری باان ها از ویژگی های بارز این سایت است که کاربران زیادی از ان رضایت داشته اند.

 

ارائه کد تخفیف های ویژه ویادولوپرز در سایت تخفیف هات

برای آموزش اینترنتی برنامه نویسی اندروید،فوتوشاپ به صورت مقدماتی، پیشرفته و پروژه محور در سایت ویادولوپرز فقط کافیست وارد سایت تخفیف هات شده و از کد تخفیف های ویژه تخفیف هات برای انواع آموزش اینترنتی استفاده کنید

 

ارسال نظرات