لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف ویادولوپرز ویژه فیلم های آموزشی رایگان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
123
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از فیلم های آموزشی رایگان ویادولوپرز بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ویا دولوپرز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سایت اینترنتی ویادولوپرز:

برای آموزش آنلاین برنامه نویسی اندروید به صورت مقدماتی، پیشرفته و پروژه محور ویادولوپرز یک مرجع آموزش مجازی است که برای حرفه ای شدن در برنامه نویسی موبایل به شما کمک می کند

*خصوصیات آموزش الکترونیک ویادولوپرز:

ویادولوپرز مرجع تخصصی آموزش آنلاین برنامه نویسی اندروید است که کلاس های غیر حضوری و مجازی را برای دوره های اندروید برگزار می کند. برای شروع یادگیری برنامه نویسی اندروید آموزش های رایگان و مقدماتی بر روی سایت به صورت فیلم آموزشی موجود می باشد که به راحتی در دسترس کاربران سایت قرار می گیرد. برای شروع لازم است تا ملزومات برنامه نویسی اندروید را بر روی سیستم خود نصب کنید و فیلم آموزشی موجود در سایت ویادولوپرز را مشاهده کنید و آموزش ببینید. اگر برای شروع نیاز به راهنمایی دارید و نمی دانید که از کجا شروع کنید می توانید به چارت آموزشی موجود در این سایت مراجعه کنید. گروهی از آموزش ها با نام فیلمک ها در سایت قرار گرفته اند که این دسته از آموزش ها برای رفع اشتباهات معمول در برنامه نویسی اندروید تهیه شده اند.

 

ویادولوپرز

 

آموزش ها در این وبسایت به دو دسته آموزش آنلاین و فیلم آموزشی تبدیل می شود. آموزش غیر حضوری و آنلاین یکی از ابزار های کارآمد است که در هر مکان قابل دسترس است و به راحتی از پنل کاربری می توانید به محتوای آموزشی دست یابید. در ویادولوپرز فیلم آموزشی مربوط به دوره های آموزش برنامه نویسی موبایل مانند آموزش فریمورک JQuery، کار با دوربین در گوگل مپ، ذخیره عکس در دیتابیس کاتلین و ... با قیمت های مناسب به فروش می رسد. در بخشی از سایت افراد متخصص در برنامه نویسی موبایل می توانند به عنوان مدرس وارد سایت شوند و با توجه به شرایط تعیین شده با این مرجع آموزشی همکاری داشته باشند.

 

ارسال نظرات