لوگو تخفیف هات

هوشمند

هوشمند

درباره بالش طبی هوشمند:شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران،در سال 1355 تاسیس شد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
فروش ویژه بالش با تخفیف
قیمت قدیم
570,000
سود شما
57,000
قیمت جدید
513,000

 

درباره بالش طبی هوشمند:

شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران،در سال 1355 تاسیس شد.محصولات این شرکت درزمینه تولید انواع کالاهای ارتوپدیک مانند بالش طبی،پشت کمری،زیرنش یمنی و تشک نوزادی و.. می باشد.این شرکت با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژیهای روز دنیا،انواع بالش طبی و انواع تشک درجه یک را برای حفظ سلامت و بهبود کیفیت خواب تولید می کند.انواع بالش طبی هوشمند با ارتفاع مناسب از فوم هوشمند و الیاف طبیعی با پارچه نرم ولطیف ساخته می شوند.این بالش طبی،به گردش خون مناسب درهنگام خواب کمک می کند ومی توانند از بروز ناراحتی های گردن و ستون فقرات پیشگیری می کند. استفاده از بالش طبی هوشمند از لحاظ نرمی و سفتی و ارتفاع دارای استاندارد های لازم می باشد.تمام محصولات این شرکت قابل شستشو وقابل تعویض می باشد.

 

محصولات طبی هوشمند:

یکی از محصولات موثر این شرکت پشت کمری طبی است که ازمموری فوم ساخته شده و با انحنایی که دارد گودی کمر را پر می کند و از بروز درد و ناراحتی جلوگیری می کند.استفاده از پشت کمری طبی با تغییرشکل فوم داخلی، به صحیح نشستن شخص روی صندلی اداری کمک می‌کند.محصول دیگراین شرکت، زیر نشیمنی طبی است که به دلیل شکل خاص و طراحی مناسب باعث می شود فشار کمتری به ستون مهره ها وارد شود و از دردهای عضلانی جلوگیری می کند.زیر نشیمنی طبی برای راحتی در هنگام نشستن طولانی مدت در سفر،محیط کارو منزل قابل استفاده می باشد.محصول جدید این شرکت تشک نوزادی است که مناسب برای نوزاد شش ماهه می باشد. تشک نوزادی با خاصیت مموری فوم،موجب انعطاف پذیری بالای تشک می شود.از ویژگی های این تشک نوزادی با طراحی خاص وجود لبه های تشک می باشد که ازغلط نوزاد جلوگیری کرده و به واسطه انعطاف پذیری بالا ، مناسب شیردهی نوزاد بوده واستفاده از آن موجب می گردد تا تنها30% نیروی وارد شده به تشک، به نوزاد برگردد و باعث خواب راحت وایمنی بیشتر نوزاد می شود.

 

نظر کاربران در خصوص استفاده از محصولات طبی هوشمند:

 

بسیاری از کاربران از کیفیت،طراحی ،راحتی و قیمت مناسب محصولات این شرکت رضایت کافی داشته اند واستفاده از پشت کمری،زیر نشیمنی را به افرادی که کیفیت، زیبایی وقیمت محصول برایشان مهم است ،پیشنهاد داده اند.

 

ارائه تخفیف خرید محصولات هوشمند:

 

شما میتوانید با استفاده از کدتخفیف خرید محصولات طبی این برند ازطریق وبسایت تخفیف هات جهت خرید ارزان و با کیفیت پشت کمری،زیر نشیمنی وتشک نوزادی و... اقدام نمائید.

 

ارسال نظرات