لوگو تخفیف هات

فروش ویژه بالش با تخفیف

10 درصد
0
114
5
اشتراک گذاری
فروش ویژه بالش با تخفیف
10%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: هوشمند

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بالش طبی و بالش بارداری هوشمند را تا 10% تخفیف را از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
570,000
سود شما
57,000
قیمت جدید
513,000

خصوصیات بالش طبی:

بالشت مناسب یکی از مهم ترین موارد برای یک خواب راحت و مهم تر از همه بدون آسیب گردن است. اگر بالشتی که شما زیر سر میگذارید مناسب نباشد باعث آسیب گردن میشود و حتی ممکنه خون به درستی به مغز شما نرسد و نتوانید به راحتی بخوابید. جنس نوع پارچه بالشتی که زیر سر میگذارید و کوتاه و بلند بودن آن بسیار مهم است. کوتاه بودن زیاد و بلند بودن بیش از حد بالشت آسیب به گردن و ستون فقرات شما وارد میکند. قیمت انواع بالش طبی در اینترنت است و میتوانید قیمت بالش طبی مناسبی را در اینترنت مخصوصا سایت دیجی کالا پیدا کنید. همچنین خانم هایی که باردار هستند باید بالش بارداری مخصوص استفاده کنند تا برای مادر و فرزند آسیب و مشکلی پیش نیایید. یکی از محصولات بسیار با کیفیت موجود در سایت دیجی کالا بالش مستطیلی رویال مدل mos  است. انواع بالش طبی و بالش مستطیلی رویال مدل mos تا با کد تخفیف و رضایتمندی 38% از مشتریان در جشنواره دیجی کالا و فروشگاه باسلام به فروش میرسد.

این بالش دارای 81 % رضایتمندی مشتریانی است که این محصول را خریداری کرده اند. با تخفیف عالی این محصول میتوانید این بالشت را با قیمتی بسیار مناسب تر تهیه کنید. همچنین این بالش اندازه ای استاندارد دارد که باعث آسیب به گردن نمیشود. شما میتوانید این محصول را در صورت کثیف شدن بشویید زیرا پارچه آن قابل شستشو است. همچنین میتوانید با کم و زیاد کردن الیاف داخل این محصول اندازه آن را تنظیم کنید. جنس این محصول از پلی استر تترون طرح دار است که کیفیت بسیار بالایی دارد. شما مشتریان عزیز میتوانید انواع بالش طبی، بالش بارداری و... را با تخفیف های ویژه از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه