لوگو تخفیف هات

سلام ساختمان

سلام ساختمان

کابینت
1 تخفیف
141

درباره سلام ساختماناین وب سایت یک سایت تخصصی برای تمام خدمات ساختمانی مانند ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت ام دی اف و کابینت فلزی و معرفی برترین مجریان خدمات ساختمانی در ایران هست

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 2 رای)
کالا
تخفیف 30% انواع مدل کابینت جدید
قیمت قدیم
30,000,000
سود شما
9,000,000
قیمت جدید
21,000,000

 

درباره سلام ساختمان

این وب سایت یک سایت تخصصی برای تمام خدمات ساختمانی مانند ساخت کابینت آشپزخانه، کابینت ام دی اف و کابینت فلزی و معرفی برترین مجریان خدمات ساختمانی در ایران هست. این سایت برای این به وجود امده است که دغدغه افراد را برای دریافت خدمات مناسب از نظر قیمت کابینت مناسب و کیفیت بر طرف کند. این وب سایت یک بستر آنلاین هست که کابینت سازهای حرفه ای و مطمئن رو در اکثر مناطق ایران (تهران و شهرستان ها) به مشتری هایی که دنبال یک کابینت ساز خوب میگردن معرفی میکنه.

 

تمام تلاش این سایت انلاین اینه که منصف ترین و حرفه ای ترین نجار و کابینت سازهای هر منطقه رو به شما معرفی کنند. این سایت یک بستر برای افراد خانه دار میباشد که در پارک علم و فناوری مشهد مستقر شده و زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات فعالیت میکند.

 

خدمات سلام ساختمان

روال خدمات رسانی در این سایت به این صورته که شما در این وب سایت درخواستتون رو ثبت میکنین و کارشناسان این سایت 2 یا 3 نفر از کابینت سازهایی که تو منطقه شما هستن رو به شما معرفی میکنن و لینک پروفایلشون رو برای شما ارسال میکنن که این پروفایل شامل عکس از نمونه کارهاشون سرتیفیکیت ها و اطلاعات کارگاه و یا دفتر کارشون و حدودا 20 تا 30 عکس از نمونه کارهایی که انجام دادن و یه سری اطلاعات تکمیلی اون کابینت سازه که میتونه تو انتخاب شما مؤثر باشه.در مرحله بعد، کابینت سازها با شما تماس میگیرن و مشاوره رایگان میدن و پس از هماهنگی با شما برای بازدید حضوری به محل اجرای کابینت می آیند.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات سلام ساختمان

این سایت با معرفی کردن کابینت سازها و نجارهای مطمئن ، ماهر و با گرفتن قیمت کابینت به صورت کاملا منصفانه باعث شده است که تعداد زیادی از مشتریان در سراسر کشور از این سایت رضایت کامل داشته باشند و این سایت را به دوستان خود نیز معرفی کنند.

 

ارائه تخفیف های ویژه خدمات سلام ساختمان در سایت تخفیف هات

سایت تخفیف هات انواع کابینت آشپزخانه، کابینت ام دی اف و کابینت فلزی های مختلف از شرکت سلام ساختمان و دیگر شرکت ها را با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم کرده است.

 

ارسال نظرات