لوگو تخفیف هات

تخفیف 30% انواع مدل کابینت جدید

30 درصد
0
141
5
اشتراک گذاری
تخفیف 30% انواع مدل کابینت جدید
30%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کابینت را از سایت دیجی کالا با 30% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
30,000,000
سود شما
9,000,000
قیمت جدید
21,000,000

 امروزه در بیشتر منازل کابینت فلزی کنار رفته و مدل کابینت جدید و کابینت مدرن از جمله کابینت آشپزخانه هایگلاس و کابینت ام دی اف جایگزین پر طرفداری برای کابینت های فلزی (گالوانیزه) شده است. کابینت ام دی اف انواع مختلف دارد که شامل ام دی اف رنگی، ام دی اف مات و ام دی اف طرح دار است. کابینت ام دی اف یک نوع کابینت اقتصادی محسوب می شود زیرا در بین انواع کابینت مدرن غیر فلزی از بقیه قیمت ارزانتری دارد.

 

از انواع دیگر مدل کابینت جدید غیر فلزی کابینت چوب طبیعی، کابینت چوب روکش، کابینت ممبران و کابینت های گلاس را می توان نام برد که هر کدام قیمت های مختلفی دارد و همگی از کابینت های ام دی اف قیمت گرانتری دارند. کابینت های آشپزخانه ام دی اف با توجه به نوع روکش در بازار موجود است که روکش آنها مانند کابینت آشپزخانه هایگلاس براق نیست و مانند کابینت های چوبی و ممبران امکان کنده کاری و ایجاد طرح های CNC بر روی آن وجود ندارد. در صورتی که قسمتی از کابینت ام دی اف آسیب ببیند و دچار خراشیدگی شود، اگر آب از این قسمت ها به داخل نفوذ کند کابینت آسیب می بیند و کاملا خراب می شود. برای خرید کابینت هم میتوانید مانند خرید یخچال از کد تخفیف یخچال استفاده کرد.

 

کابینت مدرن:

کابینت های چوبی به گونه ای طراحی می شوند که از تمام فضای آشپزخانه به نحو صحیح استفاده شود و هیچ فضایی بلا استفاده نماند به همین دلیل است که این کابینت ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند. انواع دیگری از مدل کابینت جدید، کابینت ممبران یا همان کلاسیک است که از ویژگی های منحصر به فرد آن ها می توان به تاج های ابزار خورده متنوع, قرینه سازی زیبای آن ها و سر ستون های منبت کاری شده اشاره کرد. کابینت ها نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند که با انواع نور پردازی ها می توان زیبایی آن ها را چند برابر کرد و فضای خانه را متحول ساخت. انواع مدل کابینت جدید و کابینت مدرن را می توانید در سایت با سلام و ایسام و ... به همراه کدتخفیف مشاهده کنید و ویژگی هر کدام را با یکدیگر مقایسه کنید و به راحتی کابینت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه