لوگو تخفیف هات

خرید لوازم حمام کردن نوزاد با 50% تخفیف

50 درصد
0
142
5
اشتراک گذاری
خرید لوازم حمام کردن نوزاد با 50% تخفیف
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سامر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لوازم حمام کردن نوزاد سامر را از سایت دیجی کالا با 50% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
4,899,000
سود شما
2,449,500
قیمت جدید
2,449,500

خصوصیات لوازم حمام کردن نوزاد:
 

حمام کردن نوزاد یکی از کارهایی است که باید با دقت و حساسیت بالایی انجام شود. برای حمام کردن نوزاد انتخاب لوازم بهداشتی مانند شامپو، صابون، لوسیون بدن و... اهمیت بالایی دارد زیرا نوزادان و کودکان پوست هایی بسیار حساس دارند. شامپو کودک و روغن بچه جانسون از بهترین محصولات برای حمام نوزاد و مناسب پوست های حساس نوزادان است. شامپوهای بچه فاقد مواد صابونی است که در هنگام حمام نوزاد چشم هایش را نمی سوزاند و به آن ها آسیب نمی رساند.


 

بعد از حمام نوزاد با شامپوی بچه برای اینکه خواب نوزاد با آرامش بیشتری همراه باشد بدن نوزاد را با روغن بچه می توانید ماساژ دهید و شاهد خواب نوزاد خود با آسایش کامل باشید. این محصولات کمک می کند تا بازی نوزاد در هنگام حمام کردن برایش لذت بخش باشد و بدون سوزش چشم از حمام کردن لذت کافی را ببرد. روغن بچه به گردش خون نوزاد کمک می کند که همین مورد باعث می شود خواب نوزاد عمیق تر باشد و بعد از بیدار شدن لب خندان داشته باشد و شما از بازی نوزاد خود با نهایت آرامش لذت ببرید. شامپو کودک موهای نوزاد را براق کرده و باعث می شود نوزاد شما عطر و بوی بهتری داشته باشد.لوازم حمام نوزاد از وسایل ضروری خرید سیسمونی نوزاد می باشد.

 

نظرات کاربران در مورد این محصول: 

نقاط قوت: خریداران محصول از کیفیت بسیار خوب و اصل ایتالیا بودن کالا و خرید آسان از سایت باسلام و کد تخفیف سایت ایسام بسیار رضایت داشته اند.

نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران نقطه ی ضعفی در این محصول ندیده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: همه ی خریداران این کالا ی مربوط به حمام کردن نوزاد از خرید خود رضایت داشته و بیش از 60 نفر از کاربران خرید با کدتخفیف این محصول را به دیگران پیشنهاد داده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه