لوگو تخفیف هات

سامر

سامر

درباره سامراین سایت اینترنتی لوازم بهداشتی کودک در سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه لوازم بهداشتی باکیفیت به فرزندان کشور ایران راه اندازی شد و از همان آغاز شروع سعی کرد با ارائه کالاهایی با کیفیت و با قیمت‌هایی مناسب، بازار محصولات بهداشتی کودک در کشور را دچار تغییر کند

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید لوازم حمام کردن نوزاد با 50% تخفیف
قیمت قدیم
4,899,000
سود شما
2,449,500
قیمت جدید
2,449,500

 

درباره سامر

این سایت اینترنتی لوازم بهداشتی کودک در سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه لوازم بهداشتی باکیفیت به فرزندان کشور ایران راه اندازی شد و از همان آغاز شروع سعی کرد با ارائه کالاهایی با کیفیت و با قیمت‌هایی مناسب، بازار محصولات بهداشتی کودک در کشور را دچار تغییر کند.
 

محصولات سامر

این سایت اینترنتی افتتاح شد تا لوازم بهداشتی مرتبط با سیسمونی نوزاد از قبیل شیشه شیر ، گهواره ، شانه ، کالسکه و کریر و پوشاک نوزاد و توالت فرنگی، بصورت مستقیم به دست مصرف کنندگان عزیز در سرتاسر کشور برسد.
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات سامر

توجه به نیاز های مشتری مهم ترین بخش کار این سایت اینترنتی لوازم و وسایل کودک مانند گهواره، شانه، توالت فرنگی محسوب می شود.به همین دلیل این سایت با تولید لوازم کودک با کیفیت بسیار بالا،گذاشتن تخفیف های ویژه روی محصولات رضایت زیادی از مشتریان را به خود جلب کرده است و مشتریان زیادی از محصولات این سایت اینترنتی رضایت دارند.
 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات سامر در سایت تخفیف هات

انواع پوشاک و لوازم کودک اعم از گهواره، توالت فرنگی، وان حمام و شانه از برند های مختلف در سایت اینترنتی تخفیف هات با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

ارسال نظرات