لوگو تخفیف هات

کد تخفیف رهپویان

کد تخفیف رهپویان

رهپویان یک سایت آموزشی است وتمامی مقاطع تحصیلی توسط این سایت هوشمند سازی شده است. جدیدترین کد تخفیف رهپویان را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف رهپویان تا یک میلیون تومان

کد تخفیف رهپویان تا یک میلیون تومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف تا 1 میلیون تومان بدون محدودیت حداقل خرید برای تمامی خدمات و یکبار مصرف برای هر کاربر بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

1 بار مصرف برای هر کاربر
بدون محدودیت سفارش اول
1,000,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف رهپویان 20% بدون محدودیت سفارش اول

کدتخفیف رهپویان 20% بدون محدودیت سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه تا سقف یک میلیون تومان برای دریافت انواع خدمات بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد برای هر کاربر یکبار قابل استفاده است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت رهپویان برای شما اعمال شود.

1 میلیون تومان حداکثر تخفیف
بدون محدودیت سفارش اول
1 بار مصرف برای هر کاربر
20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

هر جامعه ای با جوانان و نوجوانانی که ما باشیم تشکیل می شود و این ما هستیم که جامعه را شکل می دهیم. از این رو باید یادگیری و آموزش های ما جوانان به صورت اصولی و تخصصی پیش برود تا بتوانیم در آینده یک جامعه مفید داشته باشیم. امروزه با توجه به یک سری سایت های آنلاین و تغییر سبک زندگی افراد سیستم آموزشی پیشرفته شده و در آینده یک نسل کاربلد و حرفه ای خواهیم داشت. یکی از سایت های جذاب در حوزه آموزش و یادگیری برای مربیان، معلمان و ما جوانان رهپویان می باشد. کافیست در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در خصوص رهپویان همراه با کد تخفیف رهپویان نصیب تان شود. 

 

نگاهی به داستان رهپویان با کدتخفیف رهپویان

رهپویان از ابتدای تاسیس خود یعنی از سال 87 تا به امروز تمام تلاش خود را صرف آموزش و بهبود نوجوان و تربیت نسلی کاربلد کرده است. Rahpooyan در همان سال راه اندازی اش کار خود را تنها با تولید یک سری فیلم های آموزشی جلو برد. در حقیقت اقای بابک ندرخانی بنیان گذار و مدیرعامل رهپویان ایده ‌ی رویکرد تعاملی و مشارکتی برای یادگیری از راه دور ایجاد کرد.
چشم انداز rahpooyan بر این بود که مربیان یک بستر آنلاین داشته باشند تا از آن بتوانند برای ایجاد محیط های یادگیری شخصی استفاده کنند. شما با کمی گشت و گذار می توانید بهترین کدتخفیف رهپویان را برای خود پیدا کنید تا بتوانید با استفاده از کدتخفیف رهپویان یک تخفیف خوب از این سامانه بگیرید اما چگونه؟ 

 

هدف بنیان گذار رهپویان برای داشتن جامعه ای مفید

می خواهیم در این بخش کمی بیشتر با هدف بیان گذار rahpooyan آشنا شویم. بیان گذار رهپویان با در نظر داشتن جامعه جهانی مربیان و توسعه دهندگان، رهپویان را به عنوان یک پروژه منبع باز ایجاد کرد. به همین منظور تمامی مربیان، سازمان ها، توسعه دهندگان و ... در سر تا سر ایران می توانند در کنار کسب دانش، دانش خود را به اشتراک بگذارند و به بهبود رهپویان نیز بپردازند. هدف اصلی رهپویان پیشرو و نوآوری در آموزش می باشد. 

رهپویان

خدمات و محصولات مبتنی بر دانش و فناوری برنامه رهپویان 

همان طور که کمی قبل تر اشاره کردیم برنامه رهپویان ایجاد بستری برای بهبود آموزش، یادگیری و همکاری آنلاین به مربیان، پرسنل و دانش ‌آموزان می باشد که به همین منظور رهپویان یک پلتفرم عظیم از منابع آزاد و رایگان در اختیار عزیزان قرار داده است. 
برنامه رهپویان با ارائه فناوری های مورد نیاز سعی کرده یک سیستم مدیریت یادگیری با کابرد آسان در فضای خصوصی به صورت آنلاین ایجاد کند. مربیان عزیز با داشتن کد تخفیف رهپویان که یک پوئن مثبت برای گرفتن تخفیف است می توانند به راحتی یک سری دوره برای یادگیری مشترک ایجاد کنند. 

 

یادگیری مشترک آنلاین با كد تخفيف رهپويان

برای استفاده از خدمات رهپویان مربیان عزیز ابتدا باید با استفاده از نرم افزار رهپویان یک فضای خصوصی ایجاد کنند که کاملا منبع باز است. در حقیقت هر یک از مربیان با خرید بلیط رهپویان می توانند این محیط را بسازند، تغییر دهند، از آن خود کنند و آن را به مرور به مکان ایده آل خود برسانند. 
رهپویان امروزه با صدها هزار کاربر در ایران و افغانستان که منبع باز است در حال فعالیت می باشد. هم اکنون رهپویان در حال ارائه آموزش آنلاین به دانشگاه ها، سازمان ها و مدارس می باشد تا در آینده جامعه ای مفید داشته باشیم. اما از کجا می توان كد تخفيف رهپويان گرفت و یک تخفیف جذاب دریافت کرد؟

 

دریافت كد تخفيف رهپويان با تخفیف هات

امروزه یک سری سایت های آنلاین در حوزه اینترنت فعالیت می کنند که یکی از بهترین آن ها تخفیف هات است. شما در سایت تخفیف هات می توانید کد تخفیف های مختلف در حوزه های مختلف مانند کد تخفیف رهپویان، کد تخفیف مکتب خونه و… را به صورت رایگان و تست شده دریافت کنید و نهایت لذت را ببرید. دیگر منتظر چه هستید؟ یا بهتر است بگوییم دیگر چه می خواهید؟ از همین حالا شروع کنید.

 

جمع بندی نهایی 

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم اطلاعات مفیدی در خصوص سایت رهپویان به شما بدهیم تا با خیالی راحت اقدام به خرید بلیط رهپویان و دریافت کد تخفیف رهپویان نمایید. امیدوار هستیم مطلب فوق در این خصوص برایتان مفید بوده باشد و نگرانی از خرید بلیط رهپویان نداشته باشید. 

ارسال نظرات