لوگو تخفیف هات

ربیع

ربیع

درباره ربیعربیع نام تجاری گلاب و عرقیجات تولید شده توسط موسسه «ایران گلاب مرغوب» است که علاوه بر تولید گلاب در ایران محصولات خود را به بازارهای 20 کشور جهان صادر می‌کند

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 27% عرقیات و عرق نعناع
قیمت قدیم
150,000
سود شما
41,000
قیمت جدید
109,000

 

درباره ربیع

ربیع نام تجاری گلاب و عرقیجات تولید شده توسط موسسه «ایران گلاب مرغوب» است که علاوه بر تولید گلاب در ایران محصولات خود را به بازارهای 20 کشور جهان صادر می‌کند. موسسه ایران گلاب در سال 1328 تاسیس شد و در سال 1360 کارخانه پیشرفته خود را در منطقه کاشان احداث کرد تا محصولات خود را با گستردگی بیشتری در دسترس مردم قرار دهد. گلاب ربیع شروعی برای تولید صنعتی گلاب در ایران بود. 
 

محصولات ربیع

امروزه انواع عرق های گیاهی، به یکی از پر طرفدار ترین نوشیدنی ها و حتی مصارف دارویی تبدیل شده اند؛ به طوری که امروزه بیش از پنجاه نوع گیاه وجود دارد که پس از عرق گیری، تبدیل به یک نوشیدنی با مصارف طبی و دارویی می شوند. عرق های گیاهی در اصل خواص و راحیه گیاهانی هستند که پس از ترکیب شدن این دو مورد با آب، عرق گیاهی به وجود می آید از جمله محصولات این سایت اینترنتی که به تولید عرقیجات گیاهی مشغول است می توان به گلاب,عرق نعناع,عرق بیدمشک,عرق بومادران اشاره کرد که کیفیت و رایحه بسیار بالا و خوبی دارند.
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات ربیع

از مزیت های بسیار عالی این سایت که بسیاری از کاربران در سراسر شهر های ایران از ان رضایت داشته اند این است که گلاب,عرق نعناع,عرق بیدمشک,عرق بومادران این سایت دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب است و تعداد زیادی از مشتریان خرید این محصولات مانند گلاب و عرق نعناع را به دیگران نیز توصیه کرده اند.
 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات ربیع در سایت تخفیف هات

برای خرید عرقیجات مورد نیاز خود میتوانید به سایت اینترنتی تخفیف هات مراجعه کنید و انواع گلاب,عرق نعناع,عرق بیدمشک,عرق بومادران با کیفیت و قیمت مناسب را از این سایت با تخفیف های ویژه خریداری کنید.

ارسال نظرات