لوگو تخفیف هات

تخفیف 27% عرقیات و عرق نعناع

27 درصد
0
67
5
اشتراک گذاری
تخفیف 27% عرقیات و عرق نعناع
27%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: ربیع

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید عرق نعنا را از سایت دیجی کالا تا 27% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
150,000
سود شما
41,000
قیمت جدید
109,000

 توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده عرق نعنا: 

خرید انواع گلاب و عرقیجات نظیر عرق نعناع با مقدار 0.4 لیتر و حتی بیشتر در سایت اینترنتی با تخفیف اسنپ مارکت و  کد تخفیف دیجیکالا و 27% کدتخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

خصوصیات عرق نعنا: 

نعناع از پرخاصیت ترین گیاهان دارویی می باشد که در طب سنتی به عنوان ضد نفخ و درمان دل درد و دل پیچه استفاده می گردد. همچنین عرق نعناع به منظور کمک برای هضم معده برای افرادی که مشکل گوارشی دارند بسیار مفید می باشد. عرق نعناع در کنار سایر عرقیجات دارای فواید بسیار مفید برای بدن نیز می باشند. از خواص عرق نعناع میتوان به تسکین معده، کمک به گوارش، کمک به کاهش وزن، مفید برای زنان شیرده، درمان سرماخوردگی،حفظ سلامت دهان و کاهش مشکلات تنفسی اشاره کرد. از دیگر خواص عرق نعناع که یکی از پرکاربردترین عرقیجات در بین مردم است کمک به رفع خستگی جسمی و روحی ناشی از فشار بالا در محیط های شلوغ و پر از استرس امروزی می باشد.

عرق نعناع برای نوزاد هنگام بروز مشکلات معده بسیار مفید است اما دادن عرق نعناع به نوزاد بهتر است با نظر پزشک صورت گیرد. با این حال نباید از خواص عرق نعناع برای نوزاد مانند تاثیرات ضد اسپاسمی، ضد باکتری، تسکین دهندگی و خاصیت خنک کنندگی غافل شد. از دیگر خواص عرق نعناع می توان کمک به برطرف کردن بیماری صبحگاهی زنان باردار و تنظیم و تعادل هورمونهای زنان اشاره کرد. استفاده از عرقیجات مانند عرق نعناع، عرق کاسنی، عرق بیدمشک و سایر عرقیجات برای پیشگیری و درمان بسیاری از بیماریها توصیه شده است. عرق نعناع مجید تهیه شده از برگ تازه نعناع و تولید شده به روش تقطیر با بخار می باشد. خرید ارزان قیمت این عرقیجات در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات و بدون نیاز به تخفیف از سوپرمارکت اینترنتی به شما پیشنهاد می گردد. با توجه به نظر کاربران از مزایای این عرق می توان به تازه و خوش رایحه بودن آن اشاره کرد که بسیار مورد توجه و رضایت کاربران قرار گرفته است.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه