لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 100% خرید بسته مکالمه و خرید بسته اینترنتی رایتل

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
189
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

برای خرید یک روز مکالمه رایگان با شماره گیری کد #225* و پرداخت 5 هزارتومان یک روز مکالمه نامحدود با تمامی خطوط کشور را میتوانید داشته باشید. برای خرید بسته کد #225* را شماره گیری کرده و برای دریافت جزییات بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

*225#
خرید بسته
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

کاربران رایتلی میتوانند به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هزینه با یکدیگر صحبت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این طرح ویژه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خرید بسته اینترنتی رایتل:

شرکت خدمات ارتباطی رایتل وابسته به سازمان تأمین اجتماعی، به‌ عنوان اپراتور نسل سوم و دیتا شناخته می‏ شود. این شرکت سیم‌ کارت های نسل سوم و چهارم شبکه تلفن همراه را به صورت سیم کارت های اعتباری و دائمی و دیتا ارائه می دهد. بسته‌ های اینترنت رایتل، با حجم ترافیک‌ متنوع و پر سرعت و مودم قابل حمل و سبک جهت پاسخگویی به نیازهای مشترکین طراحی شده است. تقریبا تمامی گوشی ها و تبلت ها، قادر به اتصال به شبکه رایتل هستند. بسته های اینترنتی شبانه و خرید اینترنت رایتل مقرون به صرفه تر از سایر اپراتورها است.

 

خرید اینترنت رایتل با کد تخفیف:

 

سیم کارت ‌های دائمی و اعتباری رایتل با پیش شماره ۰۹۲۰، ۰۹۲۱ و ۰۹۲۲ و سیم کارت‌ دیتا با پیش شماره ۰۹۲۱ عرضه می ‌شوند. از طریق سایت در بخش کد تخفیف رایتل می توانید از خرید بسته اینترنتی رایتل، بسته پیامکی و مکالمه رایگان سیم کارت ها با پیامک تایید فعال سازی با خبر شوید. با اپلیکیشن "رایتل من" دریافت کد های رایتل ، شارژ ریالی، جزییات خرید بسته های اینترنتی و صورت حساب و نواحی تحت پوشش امکان پذیر می باشد. یک بار در ماه مشترکان می توانند بسته مکالمه و بسته های اینترنت رایگان رایتل را هدیه بگیرند.

 

رایتل


 

 

بسته اینترنت پر سرعت رایتل:

 

اینترنت رایگان رایتل، در مناسبت های خاص به تمامی مشترکان عرضه می شود. تعداد مشترکین و سطح پوشش شبکه رایتل نسبت به سایر شرکت ها پایین تر است پس تقریبا همیشه آماده سرویس دهی اینترنتی می باشد. تجربه اینترنت در نقاط مختلف شهر در تمام خطوط یکسان نیست. سرعت اینترنت رایتل در مقایسه با سایر اپراتور های همراه نسبتا پایدار است. در محدوده های زمانی مشخصی سرعت اینترنت تقریبا ثابت است و با تنظیمات رایتل می توانید در حین حرکت نیز از اینترنت پر سرعت بهره مند شوید.

 

خرید بسته های اینترنت رایتل به صرفه تر:

 

اگر عمده مصرف اینترنت شما در طی شبانه روز، شب ها است، خرید بسته‌ های اینترت رایتل همراه با حجم هدیه شبانه بسیار ارزان تر می باشد. در غیر این صورت احتمالا بسته‌ های همراه اول و ایرانسل مناسب تر باشند. از لحاظ تعرفه‌ ی اینترنت سیم‌ کارت‌ های دائمی رایتل نسبت به سایر اپراتور ها، بهترین عملکرد را دارد. خرید بسته اینترنتی رایتل یک ماهه با 5/1 گیگابایت جزء پرفروش‌ ترین بسته‌ های اینترنتی به صرفه می باشد. با خرید بسته ی اینترنت رایتل یک‌ روزه‌ 200 مگابایت اینترنت روزانه و 300 مگابایت ترافیک شبانه دریافت می کنید.

 

خرید بسته اینترنتی رایتل ارزان:

 

شرکت رایتل در مناطق مرکزی تهران و بعضی شهرها از پوشش شبکه ‏ای مطلوب برای استفاده از حجم ترافیک بسته های اینترنت پر سرعت برخوردار است. با وارد کردن مکان مورد نظرتان، در نقشه سایت می‌ توانید از وضعیت پوشش ‌دهی و نوع شبکه در دسترس (نسل سوم و چهارم) مطلع شوید. در مناطق خارج از پوشش ‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه کاملا امکان پذیر است. این خدمات شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت، خدمات رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / ۲G اپراتورهای میزبان) است که مطابق تعرفه ‌های عادی شبکه رایتل در دسترس می باشد.

 

مقایسه اپراتورها؛ جهت خرید اینترنت رایتل:

 

همراه اول، ایرانسل و رایتل شرکت هایی هستند که خدمات سیم کارت های تلفن همراه ارائه می دهند. تعرفه‌ ی اپراتور موبایلی رایتل در برخی موارد، کمتر از همراه اول و ایرانسل است. سیم کارت دیتا به ‌طور ویژه برای ارسال ‌پیام کوتاه، پیام چند رسانه‌ ای و خرید بسته اینترنتی رایتل برنامه‌ ریزی شده‌ اند. سیم‌ کارت دائمی رایتل با اختلاف کمی نسبت به‌ همراه اول و ایرانسل، برای هر پیامک فارسی، ارزان ‌ترین سرویس را ارائه می ‌دهد. مشترکین با خرید بسته‌ اینترنتی رایتل می‌ توانند از اینترنت شبکه نسل چهارم بهره‌ مند شوند.

 

رایتل من


 

 

ارائه کد تخفیف رایتل ویژه اپلیکیشن رایتل من:
 

 

قیمت و تنوع بسته ‌ها، پوشش‌ دهی مناطق ، وضعیت آنتن ‌دهی، سرعت دانلود و آپلود و پشتیبانی شرکت ها، باعث برتری آن ها می شود. از لحاظ تنوع بسته، اپراتور رایتل کامل‌ ترین پیشنهادات را به کاربرانش ارائه می‌کند. یکی از نقاط قوت رایتل ارائه بسته‌ های ترکیبی آن است. بسته های اینترنت رایتل دوره های ۲ ماهه و ۴ ماهه ندارد ولی به جای آن بسته های بلند مدت ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه را عرضه می‌ کند. خرید بسته های اینترنت رایتل با هدیه‌ هایی مانند اینترنت شبانه و مکالمه و پیامک همراه می باشند.

 

چگونه بسته اینترنت رایتل را ارزان تر تهیه کنیم؟

وب سایت تخفیف هات با تلاش های فراوان و مذاکراتی با شرکت رایتل کد بسته های اینترنت رایتل ارزان را در اختیار کاربران قرار داده است. بسته های اینترنت رایتل همیشه و در همه ی نقاطی که تحت پوشش رایتل است به شما کمک می کند تا آنلاین باشید. در واقع با خرید بسته اینترنت رایتل از طریق کد بسته های اینترنت رایتل ارزان شما با کم ترین هزینه همیشه آنلاین خواهید بود. خرید بسته اینترنت رایتل به طرق متفاوتی امکان پذیر است. یکی از راه های خرید بسته رایتل استفاده از اپلیکیشن رایتل من می باشد. خرید بسته رایتل ارزان نیز با کد تخفیف اینترنت رایتل میسر می شود. کد تخفیف اینترنت رایتل برای خرید بسته رایتل ارزان در وب سایت تخفیف هات موجود است.

بسته ارزان رایتل و اینترنت رایتل ارزان را می توان با نصب اپ رایتل من به راحتی تهیه کرد. بسته ارزان رایتل به کاربران کمک می کند تا در هزینه های اینترنتی خود صرفه جویی کنند.

 

نظرات کاربران در مورد خرید بسته اینترنتی رایتل از اپلیکیشن رایتل من:

 

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از تنوع بالای پیشنهاد های رایتل، بسته های ترکیبی، پخش بسته های اینترنت بلند مدت با هدیه شبانه، طراحی صفحه اصلی در مجموع راضی بودند.

 

نقاط ضعف: برخی کاربران عدم پوشش مناسب شبکه و آنتن دهی ضعیف در بعضی نقاط را مطرح نموده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از تیم پشتیبانی قوی، مشتری مداری و اینترنت رایگان رایتل راضی بودند.

 

ارسال نظرات