لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

دریافت رایگان سیم کارت رایتل

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
722
3.6
اشتراک گذاری
کد تخفیف رایتل
راهکار اول: منقضی

اپراتور رایتل پیشنهاد ویژه ای برای افرادی که تا کنون سیم کارت رایتل نداشته اند در نظر گرفته است. طبق این طرح هر فردی که هیچ سیم کارت رایتلی به نام خود ندارد می تواند سیم کارت اعتباری رایگان دریافت نماید. این سیم‌کارت اعتباری شامل هدیه 2 هزارتومان اعتبار اولیه و 20 گیگابایت اینترنت رایگان 30 روزه است. برای ثبت نام سیم کارت اعتباری رایگان رایتل روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات سیم کارت رایتل:
 

سیم کارت رایتل دائمی اولین سری از سیم کارت نسل های نوین ارتباطی به شمار می رود که با پیش شماره 0920 شناخته شده است . خدماتی نظیر اینترنت رایگان رایتل،مکالمه رایگان و پیام چند رسانه‌ای،شارژ مستقیم رایتل و ... از خصوصیات استفاده ازسیم کارت رایتل محسوب می شود.برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم کارت رایتل با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت سیم کارت رایتل نسل چهارم دستگاه شما در همه طرح های بسته اینترنت این سیم کارت موجود می باشد. استفاده از خدمات سیم کارت رایتل، البته خدمات پایه نظیر مکالمه رایگان،پیامک و اینترنت زیر نظر سرویس رومینگ ملی است و مطابق با تعرفه های عادی شبکه رایتل و خارج از بسته مقدور می باشد.

مزایای استفاده ازاینترنت رایگان رایتل: 


برای مواقعی که تصمیم دارید یک فیلم را با کیفیت Full HD به صورت اینترنتی وآنلاین تماشا کنید اینترنت نسل چهارم 4G رایتل،انتخاب بسیار مناسبی می تواند باشد که بدون هیچ گونه قطع و وصل شدن می توانید فیلم مدنظررا مشاهده کنید.همچنین اگر خواهان اجرای فایل ها بدون هیچ معطلی هستید بسته اینترنت و اینترنت رایگان ،گزینه خوبی است برای اینکه اینترنت سریع و پرسرعتی روی گوشی و یا تبلت خود داشته باشید. جهت استفاده از سیم کارت رایتل نسل چهارم مکالمه رایگان تلفن همراه، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای تعویض سیم کارت یا فعال سازی نخواهید داشت. فقط کافیست در منطقه تحت پوشش سیم کارت رایتل نسل چهارم قرار داشته باشید و گزینه 4G/LTE را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود فعال سازی نمائید .


معرفی شارژ مستقیم رایتل در این سامانه:


شارژ مستقيم رایتل،از طریق وب سایت رایتل برای دارندگان سیم کارت این سامانه،در دسترس قرار گرفته است برای اینکه به راحتی و درکمترین زمان ممکن اعتبار مورد نياز خود را خريداري نمايند. جهت استفاده از شارژمستقیم رایتل و اینترنت رایگان رایتل، شماره تلفن همراه و مبلغ مورد نياز خود را در وب سايت رايتل وارد نموده و اعتبار درخواستی را به‌طور مستقيم دريافت نماييد. بسته اینترنت رایتل در دسته بندی های متنوع با قیمت و شرایط گوناگون در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است که برای انتخاب بسته اینترنت با مشخصاتی که می خواهید بهتر است از منو زیر فیلتر بسته اینترنت ارائه شده، اقدامات لازم جهت مشاهد و خرید اینترنت رایگان رایتل و بسته اینترنت رایگان رایتل و همچنین شارژ مستقیم رایتل را انجام دهید.لازم به ذکر است کلیه بسته‌ها از طریق اپلیکیشن رایتل من، قابل تهیه و خریداری می باشد.

کد بسته های اینترنت رایتل ارزان جهت خرید بسته رایتل در تخفیف هات:

بسته های اینترنت رایتل ارزان را می توان با روش های مختلفی خریداری کرد. یکی از راه های خرید بسته های اینترنت رایتل با قیمت ارزان استفاده از کد تخفیف اینترنت رایتل می باشد. کد بسته های اینترنت رایتل ارزان و کد تخفیف اینترنت رایتل در وب سایت تخفیف هات در دسترس کاربران می باشد. خرید بسته اینترنت رایتل و خرید بسته رایتل ارزان به روش های مختلفی امکان پذیر است. برای خرید بسته اینترنت رایتل می توان از طریق وب سایت رایتل، کد های رایتل، اپلیکیشن رایتل من و ... اقدام نمود. برای اینکه خرید بسته رایتل ارزان قیمت را انجام دهید، کد تخفیف بسته ارزان رایتل بهترین گزینه می باشد. پیشنهاد بسته ارزان رایتل و اینترنت رایتل ارزان نیز در تخفیف هات در دسترس کاربران می باشد.

نظرات کاربران:


نقاط قوت: بسیاری از کاربران از سرویس دهی این سامانه، به صورت متنوع و با کیفیت بالا و همچنین پشتیبانی فعال این وب سایت توسط کارشناسان ،راضی بوده اند.
نقاط ضعف: در این قسمت،موردی یافت نشده است . 
جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری ازکاربران از این سامانه، به لحاظ خدمات پشیبانی 24 ساعته وسایر خدمات متنوع این سایت همچون تهیه شارژ مستقیم رایتل مکالمه رایگان آن و... راضی بوده اند و آن را به سایر دوستان و کاربران پیشنهاد داده اند.

ارسال نظرات