لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

خرید سیم کارت رایگان رایتل مختص بیمه شدگان تامین اجتماعی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
156
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف رایتل
راهکار اول: منقضی

وبسایت رایتل برای بیمه شدگان تامین اجتماعی هدیه ویژه ای در نظر گرفته است. با استفاده از کد بیمه تامین اجتماعی و ثبت‌نام در طرح تامین اجتماعی رایتل، یک سیم‌کارت اعتباری رایگان با 500 مگابایت اینترنت 30 روزه از رایتل به عنوان عضوی از خانواده بزرگ تامین اجتماعی هدیه می‌گیرید. علاوه بر این هدیه، به مدت یکسال ( 12 دوره 30 روزه) با خرید بسته‌های اینترنت، 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی هدیه خواهید گرفت.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات خرید سیم کارت رایتل:

در طرح انتخاب شماره، متقاضیان سیم‌کارت‌های دائمی رایتل می‌توانند شماره مورد نظر خود را با همان قیمت سابق وبدون پرداخت قیمتی بالاتر، فعال‌سازی نمایند. خدماتی نظیر اینترنت رایگان ، پیام چند رسانه‌ای، شارژ مستقیم و ... از خصوصیات خرید سیم کارت رایتل و همچین فروش سیم کارت محسوب می شود. از خدمات سیم کارت رایتل، البته خدمات پایه نظیر مکالمه رایگان، پیامک و اینترنت زیر نظر سرویس رومینگ ملی است و مطابق با تعرفه های عادی شبکه رایتل مقدور می باشد. در این سامانه امکان ارائه خدمات ثبت نام سیم‌کارت، تعویض و فروش سیم ‌کارت وجود دارد.

 

معرفی سیم کارت رایتل:

این سیم کارت اولین سیم کارت اعتباری نسل های نوین ارتباطی کشور با پیش شماره 0921 و 0922 است که امکان ارایه خدمات پیشرفته‌ای همچون اینترنت پرسرعت، خدمات ارزش افزوده و ... را برای مشتریان فر اهم می‌آورد. با خرید سیم کارت‌اعتباری رایتل، شما می‌توانید با هزینه و قیمت سیم کارت اولیه کمتری صاحب سیم کارت شوید. با خرید سیم کارت رایتل به میزان دلخواه و بر حسب نیازتان، اعتبار حساب سیم کارت خود را شارژ کنید. همچنین با خرید سیم کارت این سامانه از تمامی خدمات شبکه رایتل استفاده نمایید.

 

خرید سیم کارت


 

 


 

طرح و تعرفه های قیمت سیم کارت:

هدیه سیم کارت های دایمی-طرح بسته بی نهایت، محصولات و خدمات شامل تماس صوتی، پیامک و... است که میزان استفاده آن نا محدود است و مهلت استفاده 30 روزه می باشد. ارتباط خود را با شماره سیم کارت رند رایتل،دائمی کنید. در طرح شماره همسان سیم کارت دائمی یا سیم کارت رند رایتل شماره مشابه سیم کارت فعلی خود را با 75 درصد تخفیف تهیه کنید. برای خرید سیم کارت با خدمات اینترنت و تماس صوتی رایتلی با حجم 1 گیگابایت 30 روزه می توانید از طریق وب سایت رسمی رایتل اقدام نمائید.

 

مزایای سیم‌کارت دائمی:

با خرید سیم کارت دائمی از پایین‌ترین تعرفه تماس صوتی و اینترنت تلفن همراه در کشوربهره مند خواهید شد. جهت استفاده از بسته‌های ویژه مانند هفتاییا و خانواده دکا با قیمت سیم کارت رایتل به صورت مقرون به صرفه تر می توانید اقدام نمائید. با خرید سیم کارت رند و همسان این سامانه نیز پرداخت صورت‌حساب به صورت آنلاین امکان پذیر است. این سیم کارت گرچه از ارزش ریالی کمتری برخوردار باشند اما نمیتوان از جذابیت یک خط رند فارق از اپراتور ارائه دهنده آن چشم پوشی کرد.

 

خرید و فروش سیم کارت رند:

در بحث خرید و فروش سیم کارت؛ برخی از سیم کارت های رند رایتل نیز وجود دارند که از نظر قیمت سیم کارت ارزشمند تر از اکثر سیم کارت های ارئه شده از سوی اپراتورهای دیگر اند. پس با قیمت سیم کارت بالاتری به فروش می رسند. شما میتوانید خرید و فروش سیم کارت رند یا معمولی مدنظر خود را از طریق وب سایت و یا حضوری تهیه کنید. ثبت نام سیم‌کارت،تعویض و فروش سیم‌ کارت، ثبت نام اولین سیم‌کارت از طریق نمایندگان فروش و خدمات نیز امکان پزیر است.

 

کد تخفیف اینترنت رایتل مخصوص خرید اینترنت رایتل:

خرید بسته اینترنت رایتل را اکثر افرادی که از اپراتور رایتل استفاده می کنند انجام می دهند. با افزایش قیمت بسته اینترنت رایتل کاربران این اپراتور به دنبال راهی هستند تا خرید بسته رایتل ارزان قیمت را انجام دهند. برای خرید بسته رایتل، کد تخفیف اینترنت رایتل بهترین گزینه است تا بسته رایتل ارزان را تهیه کنید. کد بسته های اینترنت رایتل ارزان را می توانید در وب سایت تخفیف هات بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای دریافت نمایید. بسته های اینترنت رایتل ارزان در وب سایت رایتل و یا اپلیکیشن رایتل من قابل مشاهده می باشد. از این رو برای خرید بسته های اینترنت رایتل، کد بسته های اینترنت رایتل ارزان را دریافت نمایید تا خرید بسته رایتل ارزان را انجام دهید.

بسته ارزان رایتل و اینترنت رایتل ارزان را با کد های رایتل و از روش های مختلفی می توانید تهیه کنید. کد تخفیف رایتل را نیز برای تهیه بسته ارزان رایتل می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

نظرات کاربران:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از سرویس دهی این سامانه با کیفیت بالا و قیمت سیم کارت این سامانه، راضی بوده اند.

نقاط ضعف: در این قسمت، موردی یافت نشده است.

جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری ازکاربران از این سامانه، به لحاظ خدمات پشیبانی 24 ساعته راضی بوده اند و خرید سیم کارت رند و دائم این سامانه را به سایر کاربران پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات