لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دوزلی بوک

کد تخفیف دوزلی بوک

درباره دوزلی بوکاستارتاپ دوزلی بوک در سال 1397 در ایران با هدف شخصی سازی داستان کودک شروع به کار کرد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دوزلی بوک تا 20% جهت سفارش کتاب کودک

کد تخفیف دوزلی بوک تا 20% جهت سفارش کتاب کودک

شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف از 20% تخفیف ویژه خرید سه کتاب و یا بیشتر سایت دوزلی بوک بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف دوزلی بوک تا 15% برای خرید دو کتاب

کد تخفیف دوزلی بوک تا 15% برای خرید دو کتاب

با خید دو کتاب از سایت دوزلی بوک تا 15% تخفیف دریافت کنید. برای ورود به سایت دوزلی بوک بر روی "خریدکنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

 

درباره دوزلی بوک

استارتاپ دوزلی بوک در سال 1397 در ایران با هدف شخصی سازی داستان کودک شروع به کار کرد. دوزلی بوک هر داستانی را با هر قهرمانی که شما بخواهید در اختیارتان قرار می دهد. درواقع خرید کتاب هوشمندانه ای خواهید داشت.

 

خدمات دوزلی بوک

قطعا تا به الان برای هربار که برای خرید کتاب رفته اید و تمام کتاب داستان هایی که دیده اید یا هر بار که سفارش کتاب داده اید کتاب ها شامل داستان های خیالی با قهرمان های متفاوت داشته اند. اما در دوزلی بوک شما می توانید اطلاعات شخصی خود مانند نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات را وارد کنید و دوزلی بوک برای شما کتاب داستانی با قهرمانی که شما می شناسید یعنی فرزندتان تنظیم می کند. در واقع دیگر نیاز به سفارش کتاب یا دانلود کتاب یا خرید کتاب هایی با شخصیت های غیر واقعی ندارید.

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات دوزلی بوک

دوزلی بوک این امکان را فراهم آورده است که شما به دلخواه می توانید اسم هایی را به عنوان شخصیت های کتاب داستان خود انتخاب کنید. همچنین برای شخصیت های مورد نظر تصاویری را نیز در نظر بگیرید رنگ و طرح جلد کتاب داستان نیز کاملا مطابق سلیقه شما تنظیم می گردد. اگر متنی در نر دارید نیز می توانید انتخاب کنید و دوزلی بوک آن را بر روی کتاب داستان یادداشت می کند و شما می توانید به فرزندتان تقدیم کنید.

 

پس از انتخاب طرح و نوشته های گتاب داستان این امکان وجود دارد که شما در سایت بصورت آنلاین مشاهده کنید تا قبل از سفارش کتاب تغییرات مورد نیاز اعمال شود. همچنین دوزلی بوک برای کمک به کاربران خود تخفیف هایی را در قالب کد تخفیف در نظر می گیرد تا کاربران بتوانند با قیمت ارزان تری خرید کتاب را انجام دهند.

 

ارائه خدمات دوزلی بوک در سایت تخفیف هات

شما می توانید در سایت تخفیف هات تخفیف در نظر گرفته شده از طرف دوزلی بوک را مشاهده نمایید. در واقع از طریق سایت تخفیف هات می توانید با قیمت ارزان تری سفارش کتاب خود را انجام دهید.

 

ارسال نظرات