لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دفتر شما

کد تخفیف دفتر شما

خدمات کار
3 تخفیف
326

با کد تخفیف دفتر شما، خیالتان از هزینه های دفتر راحت باشدمثل همه¬ی مشاغل و بازارکار هایی که با ورود تکنولوژی دستخوش تغییر شده اند، کارهای دفتری نیز تغییرات زیادی داشته اند

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دفتر شما تا 20% تخفیف ویژه

کد تخفیف دفتر شما تا 20% تخفیف ویژه

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از تخفیف 8% برای پلن 3 ماهه و 13% برای پلن 6 ماهه و 20% برای پلن یک ساله دفتر شما بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد برای خرید پلن های تماس خروجی قابل استفاده نخواهد بود. برای ورود به وبسایت دفتر شما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف دفتر شما 25% ویژه جشنواره عید تا عید

تخفیف دفتر شما 25% ویژه جشنواره عید تا عید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه برای خرید بسته جدید و یا تمدید بسته فعلی بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف ها میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف دفتر شما تا 22% ویژه اشتراک دفتر مجازی

کدتخفیف دفتر شما تا 22% ویژه اشتراک دفتر مجازی

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف برای پلن های 3 ماهه 10% و برای پلن های 6 ماهه 15% و برای پلن های یک ساله از 22% تخفیف بهره مند شوند.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دفتر شما برای شما منظور گردد.

22% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

با کد تخفیف دفتر شما، خیالتان از هزینه های دفتر راحت باشد

مثل همه¬ی مشاغل و بازارکار هایی که با ورود تکنولوژی دستخوش تغییر شده اند، کارهای دفتری نیز تغییرات زیادی داشته اند. با استفاده از ساز و کارهای مجازی می توانید کارهای دفتری از فکس گرفته تا منشی را به دفتر شما بسپارید. به نوعی میتوان گفت دفتر مجازی جایگزین شیوه های سنتی دفتری و دفترداری شده اند. اگر به فکر راه اندازی کسب و کار جدیدی هستید، فکر کردن به استخدام منشی و پروسه ی زمان بر تشکیلات یک دفتر شاید شما را از انجام این کار باز دارد. از این رو افرادی جمع شدند و برای این کار راه حلی ارائه دادند. هم اکنون با ارائه شدن کد تخفیف دفتر شما از سوی تخفیف هات و راه انداختن دفتر کار مجازی، با هزینه ی بسیار کمتری می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

کدتخفیف دفتر شما برای استخدام منشی مجازی

اولین تصویری که از منشی مجازی به ذهن شما می رسد به چه شکل است؟ منشی مجازی می تواند در دفتر کار مجازی شما، بدون نیاز به حضورتان، تماس های شما را جواب دهد، قرارهای کاری را تنظیم کند، و در صورت لزوم تماس ها و پیام ها را به شما انتقال می دهد. از مزایای منشی مجازی در دفتر مجازی، کم شدن هزینه های شماست. دیگر نیازی نیست حقوق و بیمه پرداخت کنید، تجهیزات و وسایل خریداری کنید و از همه مهم تر داشتن این منشی منوط به مکان جغرافیایی شما نیست. می توانید در سفر باشید و منشی مجازی به کارهای شما رسیدگی کند. با کدتخفیف دفتر شما همواره می توانید پاسخگوی مشتری های خود باشید و از بی پاسخ ماندن آنها نگران نباشید. همینطور که تنوع منشی ها در دفتر شما زیاد است و با کد تخفیف دفتر شما می توانید از مزایای بیشتری نیز بهره مند شوید.

شماره تلفن مجازی جوابگوی تماس های شما

شاید برایتان باور نکردنی باشد که با استفاده از شماره تلفن مجازی، دیگر نیازی به خریداری خط تلفن ثابت نیز نمی باشد چه برسد به سخت افزارها و نرم افزارهای مرتبط. حال سوال پیش می آید که پس این شماره تلفن چطور کار می کند؟ این شرکت یک پوورتال آنلاین دارد که در عرض فقط چند دقیقه بعد از خرید، برای شما یک خط تلفن ثابت تهران به همراه کلیه ی امکانات پاسخگویی یک تلفن گویا در اختیار شما می گذارد. امکان دایورت تماس هوشمند، تماس دو طرفه و همزمان، تنظیمات آنلاین و غیره از امکانات این شماره تلفن هستند. قطعا با در دست داشتن کد تخفیف دفتر شما، به راحتی می توانید از بین شماره ها و سایر امکانات انتخاب کنید.

چرا باید به فکر راه انداختن کار مجازی باشیم؟

کار آنلاین یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد است؛ نیازی به حضور فیزیکی شما در طی ساعتهای مشخصی نیست، در سفر می توانید درآمد داشته باشید، به سرمایه¬ی زیادی احتیاج ندارد و به نسبت هزینه های کمتری برای تبلیغات می دهید. حال که امکانات زیادی از جمله پلتفرم دفتر شما نیز برای برطرف شدن نیاز های شما به وجود آمده اند، قطعا نسبت به گذشته، مسیر هموارتری برای طی کردن دارید.
در پایان لازم به ذکر است که تخفیف اسنپ مارکت ، تخفیف پارس آنلاین ، تخفیف خرید هاست ، تخفیف فیلم های آموزشی و ... را می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات