لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دالینو

کد تخفیف دالینو

خدمات خودرو
1 تخفیف
104

درباره دالینودالینو جز کسب و کارهای نوپایی است که در تهران و کرج فعالیت می کند و بارها به عنوان یک استارتاپ موفق تقدیر شده است و کار آن خدمات خودرو در محل می باشد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دالینو تا 40000 هزار تومان برای تعویض روغن و خدمات خودرو

کد تخفیف دالینو تا 40000 هزار تومان برای تعویض روغن و خدمات خودرو

از طریق سایت تخفیف هات می توانید در باشگاه مشتریان پارسیان عضو شوید و از 40000 هزار تومان تخفیف برای اولین سفارش و 20 هزار تومان تخفیف برای سفارش های بعدی بهره مند شوید. برای عضویت و دریافت کد تخفیف دالینو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

درباره دالینو

دالینو جز کسب و کارهای نوپایی است که در تهران و کرج فعالیت می کند و بارها به عنوان یک استارتاپ موفق تقدیر شده است و کار آن خدمات خودرو در محل می باشد.

خدمات دالینو

خدمات خودرو شامل تعویض روغن، تعویض باتری، تعویض صافی بنزین، تعویض شمع، تعویض وایر و ... در در این سایت است که امر مهمی در سرویس ماشین می باشد.اول اینکه تمام محصولاتی که در حین ارائه خدمات از سمت دالینو استفاده می شود به قیمت کارخانه است و هیچ هزینه بیشتری از مشتریان خود نمی گیرند و دوم این که این از بهترین محصولات استفاده می کنند، هیچ انعامی نمیگیرند و 24 ساعته در خدمت مشتریان خود هستند حتی بدون روزهای تعطیل!دالینو فقط در تهران و کرج فعالیت می کند اما در آینده نزدیک قصد دارد خود را به تمامی شهرهای ایران برساند. البته این گسترش در ارائه خدمات خودرو و اعطای نمایندگی به شهرهای مختلف به تفع شهروندان شهرهای مختلف کشورمان می باشد چرا که این در حال حاضر ترافیک، مشغله های کاری و ... مانع از این می شود تا به موقع به سرویس ماشین برسیم و این باعث می شود آسیب های بسیار زیادی به خودرومان وارد شود.
از مهمترین موارد که در سرویس ماشین اتفاق می افتد تعویض روغن می باشد اگر روغن موتور ماشین شما در زمان مناسب اتفاق نیافتاد خودرو شما آسیب خواهد دید.تعویض روغن و انتخاب روغن موتور مناسب باید به توصیه سازندگان خودرو باشد. پس برای تعویض روغن و انتخابیک روغن موتور خوب باید نظر مربوط به کارشناسان روغن موتور و خودرو را بدانید.یک روغن موتور مناسب با توجه به فصل، نوع و مدل خودرو انتخاب می شود. کافی است در سایت دالینو ثبت نام کنید و اطلاعات مربوط به خودروتان را وارد و نوع سرویی ماشین را انتخاب کنید تا این سایت کارشناس های خود را در کمترین زمان به محلی که هستید ارسال کند تا خدمات مورد نیاز شما را ارائه کنند.

نظر کاربران و مشتریان در خصوص خدمات دالینو

سرویس ماشین خوب یعنی پرداخت هزینه کمتر و همینطور داشتن یک رانندگی ایمن که این شرکت در سریعترین زمان ممکن به شما رائه می دهد.

ارائه کد تخفیف های ویژه دالینو در تخفیف هات

اگر شما هم در انتخاب یک تعمیرگاه مناسب همیشه مشکل دارید و بخاطر مشغله های فراوان فرصت کافی برای انجام خدمات مربوط به خودروتان را ندارید، تخفیف هات برای شما تخفیف های مناسبی را برای استفاده از خدمات دالینو قرار داده است.

ارسال نظرات