لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف دالینو تا 40000 هزار تومان برای تعویض روغن و خدمات خودرو

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
104
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف دالینو
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات می توانید در باشگاه مشتریان پارسیان عضو شوید و از 40000 هزار تومان تخفیف برای اولین سفارش و 20 هزار تومان تخفیف برای سفارش های بعدی بهره مند شوید. برای عضویت و دریافت کد تخفیف دالینو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات دالینو،تعویض روغن و سرویس خودرو:

سرویس خودروی خود را به دالینو بسپارید و تا 40000 هزار تومان از تخفیف دالینو برخوردار شوید. کد تخفیف دالینو را از تخفیف هات دریافت کنید.

نتیجه تصویری برای دالینو

خصوصیات دالینو:


تعویض روغن خودرو یا ماشین اگر به موقع انجام نشود، به مرور زمان موتور خودرو یا ماشین از بین میرود و خسارتی بزرگ روی دست صاحب خودرو باقی میگذارد. تعویض روغن ماشین و سرویس خودرو هر چند وقت یکبار الزامی است. این کار باعث تازه شدن و احیای نیروی خودروی شما میشود. اگر در تهران یا کرج هستید و به علت کمبود وقت نمیتوانید در زمان مناسب تعویض روغن برای خودروی خود انجام دهید، دالینو این مشکل شما را حل کرده است. تنها کافی است دالینو را روی تلفن همراه خود نصب کنید و بعد از اسم نویسی در دالینو آدرس و زمان را مشخص کنید و کاری را که میخواهید برای خودروی خود انجام دهید را ثبت کنید مانند تعویض روغن یا سرویس ماشین و... سپس در زمان مشخص شده کارکنان دالینو به سراغ ماشین شما می آیند آن را برای شما نو و تازه میکنند و از هدر رفتن زمان شما و تحمل ترافیک و مشکلاتی از این قبیل جلوگیری میکنند. شما میتوانید با بررسی دالینو از مزایا و حتی معایب این نرم افزار آشنا شوید.
ارسال نظرات