لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تیپاکس

کد تخفیف تیپاکس

خدمات پستی
1 تخفیف
373

درباره تیپاکس : تیپاکس اولین شرکت خصوصی پست بین شهری کشور که قادر است کالا ها را با قیمت مناسب به سراسر نقاط دنیاارسال کند

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 5 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
 تخفیف 20% پست تیپاکس

با استفاده از کد تخفیف از 20% تخفیف ویژه ارسال فرش در شهرهای تبریز و کاشان و قم و یزد با ثبت از طریق مای تیپاکس از وبسایت تیپاکس بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت آنی و ثبت سفارش آنلاین روی "ارسال فرش" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

درباره تیپاکس :

تیپاکس اولین شرکت خصوصی پست بین شهری کشور که قادر است کالا ها را با قیمت مناسب به سراسر نقاط دنیاارسال کند.تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است . تیپاکس با سابقه 60 ساله، با استفاده از تکنولوژی روز با سرعت و امنیت بالا بسته های ارسالی را با دقت به نقاط مختلف ارسال می کند .مهمترین ویژگی تیپاکس ، امکان پرداخت در محل، جهت خرید امن تر و آسان تر برای مشتریان و همچنین ارائه خدمات یکسان ارسال ،در تمام شهر های کشور می باشد . لازم به ذکر است که قیمت و هزینه ارسال تیپاکس بستگی به شرایط فاصله و وزن کالا دارد. با داشتن کد تخفیف تیپاکس خدمات آن ارزان تر صورت میگیرد.

خدمات تیپاکس:

خدمات پستی تیپاکس شامل خدمات اکسپرس زمینی ، اکسپرس هوایی، اکسپرس بین المللی ، خدمات پرداخت در محل و خدمات ویژه بسته بندی با پیگیری آن لاین و امنیت بالا به صورت ارسال درب به درب ،انجام می پذیرد . رسالت تیپاکس جابه جایی مرسولات با سرعت ،امنیت و دقت می باشد . تیپاکس به خاطر هزینه بالا در مقایسه با پست بین شهری عادی و پیشتاز برای ارسال زیر 1 کیلو گرم مناسب و مقرون به صرفه نمی باشد . البته در این قسمت خوب است بدانیم که برای دریافت کد تخفیف تیپاکس می توانید با به مراجعه به سایت اینترنتی تخفیف هات از خدمات با کیفیت این شرکت پستی استفاده کنید و ارزان تر خرید کنید . میانگین زمان ارسال کالا توسط تیپاکس بین 12 تا 48 ساعت می باشد در پست بین شهری این زمان ممکن است بیشتر باشد.

نظر مشتریان یا مخاطبان در مورد خدمات تیپاکس :

بسیاری از کاربران از خدمات فوق العاده تیپاکس به لحاظ دقت و امنیت بالا در ارسال بسته های پستی حتی دور افتاده ترین مناطق که فاقد شعبه تیپاکس می باشد،رضایت کافی داشته اند و استفاده از آن را به سایر دوستان و کاربران ، توصیه کرده اند .

ارائه کد تخفیف تیپاکس در سایت تخفیف هات :

شما میتوانید با داشتن کد تخفیف تیپاکس از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای استفاده از خدمات اینترنتی تیپاکس اقدام نمائید. کد تخفیف تیپاکس در سایت نخفیف هات به صورت رایگان در دسترس مخاطبان است. با کلیک بر روی دکمه کپی می توانید کد تخفیف تیپاکس را به راحتی کپی و از آن استفاده کنید.

ارسال نظرات