لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف 20% پست تیپاکس

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
372
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف تیپاکس
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف از 20% تخفیف ویژه ارسال فرش در شهرهای تبریز و کاشان و قم و یزد با ثبت از طریق مای تیپاکس از وبسایت تیپاکس بهره مند شوید. برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت آنی و ثبت سفارش آنلاین روی "ارسال فرش" کلیک نمایید.

farsh1401
ارسال فرش
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات پست تیپاکس و سایت تیپاکس:

شرکت تیپاکس اولین شرکت خصوصی پست بین‌ المللی و داخلی در کشورمان می‌باشد، که دارای بیش از ۱۰۰ شعبه فعال در سراسر کشور می‌باشد. ماموران ماهر و متخصص سایت تیپاکس با اولین تماس تلفنی در اسرع وقت به محل فرستنده مراجعه و محمولات را از فرستنده دریافت می‌کنند، و آنها را با نهایت دقت و مطابق با استانداردها و ضوابط خاص شرکت بسته‌بندی می‌کنند و در کمترین زمان ممکن به گیرنده در هر نقطه‌ای از کشور تحویل می‌دهند.سایت پست تیپاکس یکی از سرویس های پستی است که همه مرسولات پستی را با سرعت زیادی به دست مشتری می رساند. شرکت تیپاکس یکی از شرکت هایی است که با سابقه بیشتر از ۵۰ سال در زمینه ارسال مرسولات در حال فعالیت است.

تخفیف تیپاکس

ویژگی سایت تیباکس

یکی از بارزترین ویژگی های سایت پست تیپاکس این است که همه مرسولات را پیش از ارسال، بیمه می کند تا در هنگام وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی برای مرسولات، دو طرف فرستنده و گیرنده متحمل زیان نشوند.متوسط زمان ارسال کالاها توسط پست تیپاکس بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت است.معمولا برای ارسال کالاهایی مانند موبایل و تبلت و لپ تاپ از پست تیپاکس استفاده می شود چرا که از سرعت و همچنین امنیت زیادی برخوردار است.هزینه پست تیپاکس با کد تخفیف تیپاکس بسیار کم است و همچنین روش پرداخت آن در محل می باشد به این صورت که مشتری می تواند هزینه موردنظر را در محل به مأمور پست پرداخت کند.و امروزه پست پیشتاز تیپاکس در بیشتر شهرها مانند آبادان – آستارا – آمل – ابهر و خرمدره – اسلام آباد غرب – اراک – اردبیل –ازنا – ارومیه – اصفهان – انزلی – اهواز و... در حال فعالیت است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف ها مانند کدتخفیف اسنپ باکس را در تخفیف ها دریافت کنید.

ارسال نظرات