لوگو تخفیف هات

تخفیف 10% فروش حلقه ورزشی

10 درصد
0
161
5
اشتراک گذاری
تخفیف 10% فروش حلقه ورزشی
10%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: تن زیب

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 10% تخفیف ویژه برای خرید انواع حلقه ورزشی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
540,000
سود شما
54,000
قیمت جدید
486,000

 

خصوصیات حلقه ورزشی:
 

امروزه انسان ها به دلیل شغل هایی که تمام وقت خود را نشسته اند و فعالیت خاصی و ورزش در طول روز ندارند گرفتار اضافه وزن و چاقی در ناحیه ی شکم و پهلو هستند. خیلی از این انسان ها زمان اختصاص دادن به باشگاه های ورزشی و ورزش کردن را ندارند. حلقه ورزشی بهترین راه برای حذف چربی های اطراف شکم است این حلقه ورزشی باعث قوی شدن پا نیز میشوند. حلقه ورزشی یکی از ابزارهایی است که در منزل قابل استفاده است. افرادی که زمان ورزش کردن در باشگاه را ندارند میتوانند وسایل ورزشی که در منزل قابل استفاده هستند را تهیه کنند و از آن ها استفاده کنند. قیمت حلقه ورزشی و وسایل ورزشی مناسب است و هر فردی میتواند برای خود تهیه کند. قیمت حلقه ورزشی در سایت دیجی کالا و باسلام و ایسام تا 10% تخفیف نسبت به بقیه ی فروشگاه ها ارزان تر میباشد.

 

امروزه لاغری و خرید دمبل ارزان و  داشتن تناسب اندام آنقدر ها هم سخت نیست با یک ساعت ورزش با حلقه ورزشی و وسایل ورزشی در منزل به لاغری و تناسب اندام خود برسید. حلقه ورزشی در رنگ بندی مختلف موجود است.  حلقه های ورزشی وزنی استاندارد دارند و به کمر شما آسیبی وارد نمیکنند و همچنین قابل حمل هستند و میتوانید حتی در مسافرت از آنها نیز استفاده کنید. حلقه های ورزشی موجود با کدتخفیف دیجی کالا  و کدتخفیف با سلام و کدتخفیف ایسام از کیفیت بالایی برخوردار هستند. 

 


 

 

تن زیب
 

 


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: قیمت به صرفه و ارزان نسبت به کارایی و کیفیت حلقه ورزشی.

 

نقاط ضعف: نداشتن طریقه ی استفاده از حلقه ورزشی.

 

جمع بندی نظرات کاربران: 10% از کاربرانی که این محصولات را خریداری کرده اند از خرید خود با کدتخفیف کاملا راضی بوده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه