لوگو تخفیف هات

تافته

تافته

درباره تافتهتافته یکی از بهترین شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی و محصولات سلولزی می باشد که بارها به عنوان واحد نمونه برتر تولیدی انتخاب شده است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
خرید نوار بهداشتی تافته تا 4% تخفیف
قیمت قدیم
40,000
سود شما
1,700
قیمت جدید
38,300

 

درباره تافته

تافته یکی از بهترین شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی و محصولات سلولزی می باشد که بارها به عنوان واحد نمونه برتر تولیدی انتخاب شده است. تمام تلاش این شرکت بر تولید محصول با کیفیت و دریافت استانداردهای متعدد داخلی و خارجی مثل گواهی نامه درماتست که برای ضد حساسیت بودن بین محصولات خود که از تنوع بالایی برخوردار هستند، است.

 

محصولات تافته

محصولات بهداشتی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند چون تاثیر مستقیمی در سلامت یک فرد دارد.دستمال کاغذی با 100 درصد تیشو خالص و بسته بندی های زیبا، دستمال کاغذی تافته را به یک دستمال کاغذی با کیفیت تبدیل کرده است. دستمال کاغذی از پر مصرف ترین محصولات سلولزی که در بسته بندی های مختلف از جمله رولی، جعبه ایی و جیبی چسب دار می باشد.از دیگر محصولات سلولزی که برای بانوان اهمیت بسیاری دارد نوار بهداشتی است که نوار بهداشتی این شرکت با دریافت استاندارد های مربوط به ضد حساسیت یکی از بهترین انتخاب های خرید بانوان برای نوار بهداشتی است. پودر آنتی باکتریال، جاذب بوهای نامطبوع، مناسب برای فعالیت های روزانه از ویژگی های بسیار مناسب نوار بهداشتی می باشد. نوار بهداشتی مناسب باید فعالیت های روزانه شما باشد.

 

بخاطر پوست لطیف نوزادتان و حساسیت های بالایی که دارد باید پوشک بچه با ویژگی های بسیار خوبی را خرید کنید تا حساسیت های پوستی کودکتان را اذیت نکند. در کنار پوشک بچه تافته باید زیر انداز های بهداشتی این شرکت را نیز به محصولات مربوط به کودکان اضافه کرد. پوشک بچه مناسب برای وزن های مختلف، جاذب و ضد حساسیت از ویژگی های خوب این پوشک بچه می باشد.زیر انداز های مخصوص حیوانات خانگی هم از محصولات جدید این شرکت است.

 

نظر کاربران و مشتریان در خصوص محصولات تافته

از نقاط قوت تافته می توان به کیفیت خوب آن که قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است اشاره کرد مخصوصا در مورد زیر انداز های مخصوص کودکانشاید نقطه ضعف آنچنانی در مورد این شرکت قابل گفتن نباشد اما نوسان بازار در این حوزه هم تاثیرات خود را داشته است.

 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات تافته در تخفیف هات

سایت تخفیف هات تخفیف هایی ویژه برای خرید محصولات سلولزی و بهداشتی تافته قرار داده است تا شما مشتریان خرید خوبی را داشته باشید. و با خرید از تخفیف هات تخفیف های شگفت انگیز و فوق العاده این سایت را برای محصولات بهداشتی هیچوقت فراموش نمیکنید.

 

ارسال نظرات