لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید نوار بهداشتی تافته تا 4% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
92
3.3
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
4%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: تافته

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع نوار بهداشتی تافته را تا 4% تخفیف از سایت خانومی خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
40,000
سود شما
1,700
قیمت جدید
38,300

خصوصیات نوار بهداشتی تافته:

در زمان پریودهای ماهانه، خانم ها باید از نواربهداشتی استفاده کنند که استاندارد باشد و باعث بروز مشکل و خارش و التهاب در ناحیه ی تناسلی برایشان نشود. همچنین قیمت نوار بهداشتی که استفاده میکنند به صرفه باشد. همچنین مصرف ژل بهداشتی بانوان نیز در این ایام توصیه می شود. نوار بهداشتی های موجود در سایت های اینترنتی از قبیل نوار بهداشتی تافته و نوار بهداشتی پنبه ریز با کیفیتی بالا و ساخته شده از مواد اولیه ی ضد حساسیت و ضد خارش هستند. این محصول باعث خارش، التهاب، حساسیت نمیشود و رایحه و بویی بسیار مطبوع دارد.

خانم هایی که خون ریزی شدیدی دارند از این محصول میتوانند استفاده کنند چرا که این نواربهداشتی جذب بالایی دارد و لایه ای برای جذب در شب و هنگام خواب دارد.سایز نوار بهداشتی تافته در سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است. همچنین این محصولات بالدار است. یکی از مزیت های بزرگ نواربهداشتی این است که دارای پودر جاذب ضد بود و آنتی باکتریال است که از عفونت گرفتن شما پیشگیری میکند. قیمت نوار بهداشتی های موجود در فروشگاه های اینترنتی کدتخفیف هایی فوق العاده دارند که میتوانید بسیار ارزان تر خرید کنید. با تخفیف اسنپ مارکت و یا کد تخفیف کوروش می توانید از این تخفیف ها برای خرید نواربهداشتی استفاده کنید.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: جذب بسیار بالا.

نقاط ضعف: گران بودن محصولات تافته.

جمع بندی نظرات کاربران: کاربران از خرید آنلاین از سوپرمارکت برای محصولات تافته رضایت کامل دارند.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه