لوگو تخفیف هات

بارلی

بارلی

درباره بارلیبارلی، محصول شرکت ماریناسان است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
تخفیف خرید پوشک بچه 7% زیر قیمت
قیمت قدیم
155,000
سود شما
10,850
قیمت جدید
144,150

 

درباره بارلی

بارلی، محصول شرکت ماریناسان است. این شرکت در سال 1386 در حوزه تولید محصولات سلولزی پا به بازار گذاشت. در فاز اول به تولید دستمال کاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی پرداخت و در فاز دوم خود پوشک بچه را در دستور کار خود قرار داد. این شرکت در تهیه پوشک بچه سعی کرده است که محصولات با کیفیتی را تولید و در اختیار نوزادان وکودکان قرار دهد. محصولات شرکت ماریناسان شامل انواع محصولات بهداشتی تحت عناوین مرسی، نانسی، صپیتا، سافتلن، و اکتیو است. قیمت پوشک بچه این برند برای مصرف کننده مناسب است.

 

محصولات بارلی

محصولات بارلی شامل پوشک بچه، و انواع دستمال کاغذی است. پوشک بچه بارلی در سایزهای متنوع به بازار عرضه شدها ست. همراه این پوشک بچه، دستمال مرطوب هم وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. انواع دستمال کاغذی این برند نیز می تواند نیازهای بازار را در این زمینه مرتفع نماید. قیمت پوشک بچه به نسبت برندهای دیگر مانند پوشک مولفیکس و یا برندهای دیگر مناسب تر است. پس اگر به دنبال یک برند خوب با قیمت مناسب می گردید تا هم از کیفیت آن راضی باشید و هم برایتان مقرون به صرفه باشد، این برند به شما پیشنهاد می شود. می توانید از محصولات بهداشتی آن با قیمت های بهتری در مقایسه با مشابه آن در بازار استفاده کنید.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات بارلی

نظر مشتریان راجع به محصولات برند بارلی تقریبا در بیشتر موارد مثبت است. مخصوصا قیمت پوشک بچه این برند که در مقایسه با دیگر برندها مانند پوشک مولفیکس مناسب تر است. میزان جذب رطوبت خوبی دارد، استفاده از آن آسان بوده، و از جهت طراحی هم رضایت مشتری را به همراه داشته است. همچنین گفته شده علاوه بر مقرون به صرفه بودن، با کیفیت نیز می باشد.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات بارلی در سایت تخفیف هات

برای خرید دستمال کاغذی یا پوشک بچه این برند می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و با تخفیف های ارائه شده در سایت این محصولات بهداشتی را با قیمت های مناسب تر و ارزان تری خریداری نمایید.

 

ارسال نظرات