لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف خرید پوشک بچه 7% زیر قیمت
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
686
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
7%
منقضی
فروشنده: اکالا
برند: بارلی

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع پوشک بچه را از سایت اکالا تا 7% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
155,000
سود شما
10,850
قیمت جدید
144,150

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده پوشک بچه:

انواع لوازم بهداشتی کودک و نوزاد تا 7% تخفیف در بسته بندی 14 عددی سازگار با پوست لطیف نوزاد، نرم مانند پنبه دارای لایه رویی و پشتی نرم و با قابلیت عبور هوا در فروشگاه اینترنتی دیجی کالابا کدهای تخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.
 

خصوصیات پوشک بچه:

چیزی که قرار است تا دو سه سال ۲۴ ساعته به بچه ها وصل باشد، حتما چیز مهمی است؛باید توجه داشته باشید یک پوشک مناسب، فقط قرار نیست حجم توده شلوار نوزاد را کم کند. یک پوشک نامناسب ممکن است موجب انحراف پاهای کودک، عفونت ادراری، حساسیت پوستی و بیماری های جدی تری شود، پس انتخاب پوشک بچه را دست کم نگیرید،حتی در بعضی مواقع ممکن است مارک پوشک ایراد داشته باشد،یکی گران است، یکی پس می دهد، یکی گلوله می شود، یکی روی ران بچه خط می اندازد مهم این است که برای از پوشک گرفتن بچه، پوشکی را انتخاب کنید که کمترین معایب و بیشترین فواید را داشته باشد.پوشکی که مایعات را خوب جذب نکند، پس می دهد یا گلوله گلوله می شود،در مورد پوشک‌های موجود در دیجی کالا بایستی بگوییم که وجود دو لایه جذب که به دو لایه سبز و دو ناحیه جاذب معروف هستند، باعث شده میزان جذب مایعات در این پوشک‌ها به حداکثر میزان ممکن برسد.

اولین ویژگی در مورد این سری از پوشک‌های موجود در دیجی کالا وجود سیستم انعطاف‌پذیر است که باعث می‌شود پوشک به خوبی روی بدن کودک قرار گرفته و در ناحیه کش دور کمر و دور ران‌ها به خوبی فیکس شود،‌ به این ترتیب از نشت نم و رطوبت به بیرون از پوشک جلوگیری می‌کند،کشسانی بیشتر در نواحی مرکزی پوشک نیز باعث می‌شو‌د کودک احساس راحتی بیشتری را تجربه کند و به خوبی بتواند پاهایش را حرکت دهد.  که فروشگاه اینترنتی دیجی کالا انواع پوشک بچه که یکی از لوازم ضروری خرید سیسمونی نوزاد است را با 7% زیر قیمت برای شما مشتریان فراهم کرده است. برای خرید پوشک با تخفیف با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" وارد دیجی کالا شوید. لازم به ذکر است که برای خرید پوشک با تخفیف از داروکده، کد تخفیف سایت داروکده نیز در دسترس می باشد.

 

نظرات کاربران در مورد این محصول:

نقاط قوت این محصول : قیمت مناسب، کیفیت مناسب، بدون حساسیت،جذب فوق العاده،بسته بندی با ظاهری زیبا و شیک .

نقاط ضعف این محصول : ضخامت زیاد،بوی نامطبوع،درشت بودن دانه های جاذب .

جمع بندی نظرات کاربران: در نهایت اکثر کاربران از تخفیف پوشک و سایر اقلام مانند تخفیف اسباب بازی و ... که در تخفیف هات ارائه شده است رضایت داشته اند.

 

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه