لوگو تخفیف هات

آلدو

آلدو

درباره آلدو آلدو تولید کننده انواع کفش است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید انواع مدل کیف زنانه تا 40% تخفیف
قیمت قدیم
18,350,000
سود شما
7,340,000
قیمت جدید
11,010,000

 

درباره آلدو

آلدو تولید کننده انواع کفش است. این کفش ها شامل کفش مجلسی، کفش مردانه، کفش اسپرت و کفش زنانه است. کتانی ها و کفش های این برند دارای تنوع زیادی هستند. آلدو، یک شرکت کانادایی است که از سال 1972 در مونترآل کانادا تاسیس شده است. این شرکت شعبه های متعددی در سرتاسر دنیا دارد و مشغول ارائه خدمات در حوزه تولید کفش های متنوع به مشتریان است. موسس این شرکت بنسدون است. این برند تولید کفش نزدیک به 3000 فروشگاه خرده فروشی دارد. فروشگاه ها در سراسر جهان پراکنده هستند.

 

محصولات آلدو

محصولات برند آلدو شامل کفش مردانه، کفش زنانه، کفش اسپرت و کفش مجلسی است که افراد بنا به نیاز خود می توانند از بین محصولات متنوع این برند انتخاب کرده و نیاز خود را مرتفع سازند.همچنین جنس به کار رفته در انواع کفش های این برند نیز متنوع است. از کفش های مجلسی چرم گرفته تا کتانی های پلی استر می توان از این برند خریداری کرد.همچنین کفش زنانه این برند نیز متنوع است. امکان خریداری از کفش مجلسی پاشنه بلند یا کتانی بندی این برند برای مشتری فراهم است . همچنین امکان خرید بوت پاشه بلند زنانه یا کفش مردانه اداری که جنس آن از پارچه است نیز وجود دارد.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات آلدو

مشتریان این برند معمولا از کیفیت ساخت این برند رضایت دارند. همچنین طراحی این برند نیز مورد توجه مخاطبان آن قرار گرفته است. از دیگر ویژگی های مثبت که مشتریان به آن اشاره کرده اند وزن مناسب کفش های این برند چه کفش زنانه و چه کفش مردانه این برند بوده است. از طرفی مشتریان به دوخت خوب، رنگ و استایل مناسب آن اشاره کرده اند.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات آلدو در سایت تخفیف هات

برای خرید کفش یا کتانی این برند می توانید با مراجعه به سایت تخفیف هات از تخفیف های ارائه شده در سایت استفاده کرده و انواع کفش مردانه یا کفش زنانه برند آلدو را با قیمت های مناسب تر و ارزان تری خریداری نمایید.

 

ارسال نظرات