کد تخفیف کتاب راه تا 50% برای خرید کتاب صوتی

معتبر تا 1 هفته بعد
کد تخفیف ویژه کتاب راه
.

 • دیگر تخفیف های : کتابراه

 • توضیحات سایت اینترنتی کتاب راه ، فروشنده انواع کتاب صوتی:

  در سایت اینترنتی کتاب راه می توانید دانلود کتاب های صوتی مورد علاقه خود را با کد تخفیف 50% انجام دهید.

  خصوصیات کتاب صوتی رومئو و ژولیت:

  امروزه با پیشرفت و متمدن شدن جوامع بشری و وجود کتاب‌های صوتی و کتابخانه های مجازی در فروشگاه های اینترنتی، نه تنها کم نشده بلکه روز به روز زیاد تر هم میشود.گرچه هر کتابی ارزش یک بار خوانده شدن را دارد، اما هستند کتاب‌هایی که نه تنها چندین بار چاپ مجدد، بلکه در تمام دنیا شناخته شده‌اند و به زبان‌های دیگر هم در سایت های اینترنتی مانند کتاب راه و... ترجمه می‌شوند و هر نوع مخاطبی را در سایت های اینترنتی مانند کتاب راه جذب خود می‌کنند این کتاب‌های صوتی، کتاب‌هایی هستند که به جرات می‌توان آن‌ها را برای خوانش به دیگران توصیه کرد، کتابهایی که می‌توانند سلایق بسیاری را به خود جذب کنند و انسان‌هایی با فرهنگ‌های متفاوت را با خود همراه سازند.این کتاب‌ها ویژگی‌هایی دارند و شاید نویسندگانی که کتاب‌هایشان با استقبال کمی روبرو ست از درک آن غافلند.
  امروزه سایت های زیادی برای خرید اینترنتی کتاب به وجود امده اند تا افراد به راحتی به دانلود کتاب ها دسترسی داشته باشند یکی از این سایت ها برای دانلود کتاب سایت کتابراه میباشد.یکی از بهترین کتاب هایی که در سایت کتابراه موجود میباشد کتاب صوتی رومئو و ژولیت با نویسندگی ویلیام شکسپیرمیباشد.کتاب رومئو و ژولیت تراژدی عاشقانه ویلیام شکسپیر است که به صورت نمایشنامه نوشته شده. در اصل شکسپیر این عشق باستانی را از روی شعری به همین نام الهام گرفته و با اضافه کردن جزییاتی دلچسب این نمایشنامه را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین آثار خود کرد.
  داستان در مورد دو عاشق است که با پایانی بهت‌انگیز به هم نمی‌رسند اما نکته جالب این است که تمام این داستان در ورونا روایت می‌شود در حالی که شکسپیر هرگز آن‌جا را ندیده است.  بر اساس آمارهای بدست آمده رومئو و ژولیت به عنوان اولین نمایشنامه‌ای که بیشترین تعداد تئاتر و فیلم از آن تهیه شده شناخته می‌شود. اغلب آثار ویلیام شکسپیر شهرت زیادی کسب کردند و در سراسر جهان روی صحنه اجرا شدند. جالب است بدانید که او علاقه‌ای به نگه داشتن آثارش نداشت و تمام نمایشنامه و شعرهایش بعد از مرگ او چاپ و منتشر شد و شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف کتاب راه دانلود کتاب صوتی را از سایت کتاب راه به راحتی میتوانید انجام دهید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهکتابراه
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف کتاب راه تا 50% برای خرید کتاب صوتی

  50%
  994 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : welcome50


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید از 50% تخفیف ویژه اولین خریدکتاب از سایت کتاب راه بهره مند شوید.


  خرید کنید

  برچسب ها: %50