کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک یک ساله کتابهای صوتی

معتبر تا 8 ساعت بعد
کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک یک ساله کتابهای صوتی
.


 • کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک یک ساله کتابهای صوتی

  20%
  1222 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : DMH


  نحوه استفاده :
  با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20% تخفیف سایت نوار، مرجع کتاب صوتی، برای خرید اشتراک یکساله بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت نوار،مرجع تخصصی خرید و دانلود کتابهای صوتی:

  از سایت نوار می توانید خرید کتابهای صوتی را با کد تخفیف نوار تا 20% تخفیف و اشتراک یک ساله انجام دهید و حتی برخی از کتابهای صوتی را به صورت رایگان دانلود کنید.

  خصوصیات کتابهای صوتی:

  کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند، کتابهای که می خوانید و انسان هایی که ملاقات می کنید. حال می توانید این کتاب ها را به صورت صورتی گوش کنید. شنیدن داستان ها و قصه ها، به دست آوردن اطلاعات جدید و خواندن کتاب به طور کلی، علاوه بر اینکه ما را به آدم های خوشحال تری تبدیل می کند و احساسات و تفکرمان را به جریان می اندازد، باعث می شود که پیشرفت کنیم و راه و چاه زندگی در این دنیای شلوغ را یاد بگیریم تا دنیای بهتری داشته باشیم. اما همین زندگی شلوغ باعث شده است تا وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشیم. نوار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و کسب و کار و ...  را برای شما شنیدنی و جذاب و تبدیل به کتابهای صوتی می کند. اینگونه شما می توانید همیشه و همه جا با گوش دادن به کتابهای صوتی، یادبگیرید، شگفت زده شوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. مثلا موقع پیاده روی روزانه، در مترو، تاکسی و اتوبوس، زمان مسافرت، قبل از خواب یا هر زمان که دوست داشتید می توانید از شنیدن کتاب لذت ببرید. نوار با همکاری ناشرین و گوینده های حرفه ای و با حفظ حقوق مؤلفین و مترجمین برای شما بهترین محتوا های صوتی را آماده می کند و  امیدوار است که به عنوان یک دوست خوب در لحظه های زندگی شما حضور داشته باشد. از محصولات نوار می توان کتابهای صوتی، کپسول، سریال صوتی و پادکست را نام برد. نوار که مرجع تخصصی خرید اینترنتی کتاب و دانلود کتاب صوتی رایگان است، امکان خرید کتاب صوتی رایگان را تا 30% تخفیف برای شما به وجود آورده است. همچنین امکان خرید اشتراک 6 ماهه با تخفیف را نیز به شما می دهد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهنوار
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %20