کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

کد تخفیف خرید لوازم ورزشی از 5 سایت ایرانی!

معتبر همه
نمایش:

خرید لباس ورزشی زنانه تا 33% تخفیف

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده لباس ورزشی زنانه و مردانه: انواع ست ورزشی مردانه و زنان..

139,000 تومان 92,700 تومان قیمت بدون مالیات: 92,700 تومان

تخفیف 45% خرید ست ورزشی زنانه و مردانه

 خصوصیات ست ورزشی: ست ورزشی زنانه و مردانه معمولا دوتیکه است. ست لباس ورزشی زنانه و مردانه شامل یک ت..

260,000 تومان 143,000 تومان قیمت بدون مالیات: 143,000 تومان

خرید گرمکن ورزشی تا 50% تخفیف

خصوصیات گرمکن ورزشی: ست سویشرت و شلوار مردانه بیلسی مدل 61M9430-PET-GRI-GRI از ترکیب جنس پنبه و پلی ..

443,000 تومان 221,500 تومان قیمت بدون مالیات: 221,500 تومان

خرید شلوار لگ با 50% تخفیف

شلوار جین دخترانه یا شلوار لگ؟پوشیدن مداوم شلوار جین دخترانه و کتان و دیگر شلواهایی از این دست علاوه..

218,000 تومان 109,000 تومان قیمت بدون مالیات: 109,000 تومان

خرید کتونی آدیداس تا 1% زیر قیمت

خصوصیات کتونی آدیداس :سال 2020 یکی از سال هایی است که در آن تعداد زیادی از کفش های نوستالژی و پرفروش..

3,750,000 تومان 3,712,500 تومان قیمت بدون مالیات: 3,712,500 تومان

تخفیف 70% فروش لباس ورزشی مردانه

خصوصیات لباس های ورزشی مردانه:یکی از مهمترین مواردی که قبل از شروع ورزش آقایان باید به آن توجه نماین..

499,000 تومان 150,000 تومان قیمت بدون مالیات: 150,000 تومان

خرید لباس ورزشی مردانه تا 70% تخفیف

خصوصیات لباس ورزشی مردانه:در هنگام ورزش کردن پوشیدن لباس های ورزشی احساس بهتری را در افراد ورزشکار ا..

499,000 تومان 150,000 تومان قیمت بدون مالیات: 150,000 تومان

تخفیف دیجی کالا تا 71% برای خرید کفش ورزشی

خصوصیات کفش اسپرت:امروزه برای خرید کفش مناسب باید مشخصات آن را بدانیم مثلا ویژگی های کفش دخترانه طبی..

3,465,000 تومان 999,000 تومان قیمت بدون مالیات: 999,000 تومان

خرید کفش اسپرت با 70% تخفیف

خصوصیات خرید کفش اسپرت :امروزه خرید کفش ارزان اسپرت پیاده‌روی خیلی سخت و دشوار است زیرا برای انتخاب ..

2,530,000 تومان 759,000 تومان قیمت بدون مالیات: 759,000 تومان

کد تخفیف سه سوت اسپرت تا 15 هزارتومان ویژه خرید لباس وزشی

با کد تخفیف سه سوت اسپرت، سه سوت تخفیف دریافت کنید آیا تا کنون نام سه سوت اسپرت به گوشتان خورده است..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  کد تخفیف خرید لوازم ورزشی از 5 سایت ایرانی!

خرید لباس ورزشی با بهترین قیمت:

امروزه ضرورت ورزش دیگر به صورت یک برنامه روتین و روزانه بر هیچ یک از افراد پوشیده نیست. بنابراین برای آن دسته از ورزش‌هایی که در کلیه ی فضاها همچون فضای باز، باشگاه و یا حتی منزل انجام می‌شود خرید لباس ورزشی مناسب یکی از مهم‌ترین الزاماتی است که می‌تواند این فرایند را آسان تر کند. به این ترتیب لباس ورزشی متناسب با هر ورزش توانایی اجرای حرکات را افزایش داده و حتی عملکرد استقامتی را در پوزیشن های حرکتی نیز می تواند بهبود دهد. از مهمترین خصوصیت های هر لباس ورزشی استفاده از الیاف مناسب در آن است؛ در حدی که برخی از الیاف ها مانند نخ‌پنبه طبیعی با توجه به ایجاد جریان هوا بر روی پوست از ایجاد تعریق و افزایش بیش از اندازه دمای بدن و آسیب دیدگی جلوگیری به عمل می آورد. بنابراین لباس ورزشی مناسب باعث کاهش خستگی و درد پس از تمرینات می شود. 

خصوصیات لباس ورزشی مناسب:

لباس ورزشی که شما هنگام ورزش بر تن دارید بهتر است خیلی تنگ و یا خیلی گشاد نباشد به دلیل اینکه در این مواقع نمی توانید روی ورزش تمرکز صحیحی داشته باشید. به دلیل اینکه این نوع لباس ها آزادی عمل حین تمرین را از شما می گیرند و همچنین لباس ورزشی مردانه و یا زنانه خیلی گشاد و یا بلند نیز ممکن است به دست و پای شما بپیچد و یا از تن در بیاید و اختلال در تمرینات شما ایجاد کند. در هنگام خرید لباس ورزشی زنانه و مردانه بهتر است به فصل توجه داشته باشید و خوب است که برای هر فصل لباس های ورزشی مناسب را تهیه کنید.
 در زمان  خرید لباس ورزشی توجه به کیفیت و رنگ آن که بر اثر شستشو تغییر رنگ و سایز ندهند و جنس الیاف آن مناسب باشد به طوری که شما با پوشیدن آنها احساس راحتی کنید از نکات مهم در حین انتخاب لباس ورزشی به شمار می روند.

مرغوبیت؛ بهترین جنس برای لباس ورزشی: 

جنس لباس ورزشی مردانه و زنانه می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب شما داشته باشد، به دلیل اینکه هنگام تعریق در حین ورزش، پوست بدن اجازه تنفس کافی ندارد. بنابراین جنس آن به نحوی باید باشد که با جذب این عرق به درون پوست اجازه تنفس بدهد. خیلی خوب است که لباستان را از برندهایی خریداری نمائید که به صورت حرفه ای  کار تولید پوشاک ورزشی را بر عهده دارند و معتبر هستند. معمولا در یک لباس ورزشی پسرانه و دخترانه با کیفیت از الیاف مصنوعی استفاده می‌شود و به دلیل تکنولوژی به کار رفته در تولید لباس‌های ورزشی، الیاف مصنوعی می‌تواند از الیاف طبیعی مانند نخ برای ورزش کردن مناسب‌تر باشد. علاوه بر این ها، بر خلاف پارچه‌های نخی، پارچه‌ی یک لباس ورزشی حرفه‌ای بسیار کم چروک می‌شود؛ یعنی اینکه چند دقیقه بعد ورزش و تعریق احساس نمی‌کنید که لباستان به تن شما چسبیده است .

تاثیر نحوه لباس پوشیدن بر ورزش:

علاوه بر نکاتی که تا اینجا گفته شده است، یکی از موضاعات مهمی که رعایت کردن آن باعث احساس بهتر و بالا رفتن انگیزه می‌شود؛ آگاهی از چگونگی ست کردن لباس ورزشی دخترانه و پسرانه است. در این راستا بهتر است راه های انتخاب و ست کردن اصولی لباس ورزشی را بلد باشیم. این روش‌ها نظیر رنگ لباس، ترکیب رنگ ها و ... سبب می شوند در بهترین شکل خود ظاهر شوید و همین ظاهر زیبا باعث بهبود روحیه شما می گردد. برای مثال برای ست لباس ورزشی دخترانه و یا زنانه لگ و نیم تنه می تواند انتخاب خوبی در همه فصل ها باشد. و یا اینکه مثلا شلوارک و تی شرت می تواند برای انتخاب ست لباس ورزشی پسرانه مناسب تر باشد.
 لازم به ذکر است که علاوه بر پوشش لباس مناسب در هنگام ورزش کردن پوشیدن یک کفش مناسب علاوه بر اینکه به حرکات ورزشی کمک می کند می‌تواند از آسیب دیدن پاها نیز پیشگیری به عمل آورد. پوشیدن لباس های ورزشی مناسب از آن جهت توصیه می شود که هم ورزشکار احساس بهتری دارد و هم هیچ اختلالی در روند بازی صورت نخواهد گرفت.

ارائه کد تخفیف خرید لوازم ورزشی از سایت های ایرانی:

 داشتن یک ست ورزشی جذاب و مناسب یکی از عوامل مهم در فعالیت های ورزشی محسوب می شود. زیرا تأثیر بسیار زیادی در کیفیت ورزش و حس شما نسبت به خودتان می گذارد. تخفیف هات بهترین مرجع برای تخفیف های آنلاین و تخفیف لحظه آخری به شمار می رود. برای مثال کد تخفیف خرید لباس های ورزشی مردانه، زنانه و ملزومات ورزشی دیگر را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد، تا لباس ورزشی مناسب خود را با قیمت ارزان تر تهیه کنید. با وارد کردن کد تخفیف خرید انواع لوازم ورزشی می توانید از تخفیف های خوبی بهره مند شوید. برای این کار کافی است به تخفیف هات مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را در برندهای مختلف پیدا کرده و با هم مقایسه کنید. 
همچنین شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف خرید لباس ورزشی زنانه، لباس ورزشی مردانه و غیره، از تخفیف هات برای دریافت خدماتی ایمن به صورت تخفیف دار، اقدام کنید.