لوگو تخفیف هات

آدیداس

آدیداس

کفش ورزشی
1 تخفیف
731

درباره آدیداسآدیداس یک شرکت آلمانی است که به طراحی، تولید و فروش انواع پوشاک، کفش، پا افزار، لباس ورزشی و کفش ورزشی می پردازد

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
خرید کتونی آدیداس تا 57% زیر قیمت
قیمت قدیم
576,000
سود شما
326,010
قیمت جدید
249,990

 

درباره آدیداس

آدیداس یک شرکت آلمانی است که به طراحی، تولید و فروش انواع پوشاک، کفش، پا افزار، لباس ورزشی و کفش ورزشی می پردازد. مقر این شرکت آلمانی در شهر هوتسوگن آوراخ ایالت بایرن است. بنیانگذار آن آدولف داسلر است. این برند معروف و محبوب در سال 1949 تاسیس شده است. آدیداس یک شرکت هلدینگ است. شرکت های ریبوک، تیلورمید و شرکت راک پورت زیر مجموعه آن محسوب می شوند. لیونل مسی بازیکن معروف فوتبال درحال حاضر بزرگترین بازیکن آدیداسی به حساب می آید. او کفش های خود را که با نام و لوگو مسی تهیه می شود را از این برند تهیه می کند.

 

محصولات آدیداس

محصولات و کالاهای این برند معروف آلمانی شامل کفش اسپرت مردانه، کفش اسپرت زنانه، لباس ورزشی، کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی است. همچنین این برند ساعت، عینک آفتابی، لوازم ورزش بوکس و مواردی دیگر را نیز تولید می کند. با توجه به شناخته شده بودن این برند و اطمینان از کیفیت بالای تولیدات این برند آلمانی، می توان برای خرید لوازم ورزشی اعم از کفش اسپرت مردانه یا کفش اسپرت زنانه و همچنین لباس ورزشی از این برند خرید کرد. کیفیت و جنس محصولات این برند به تعریف ندارد و در سطح جهان به عنوان برند شناخته شده ای برای خرید لوازم ورزشی، کفش ورزشی و لباس ورزشی مطرح است. همچنین با اطمینان خاطر می توان کفش اسپرت مردانه یا کفش اسپرت زنانه را از این برند خریداری کرد.

 

نظر مشتریان در خصوص محصولات آدیداس

نظرات مشتریان و مخاطبان برند آدیداس نسبت به محصولات متعدد این برند شامل کفش ورزشی یا لباس ورزشی مثبت ارزیابی شده اند. به گونه ای که کاربری اشاره می کند این کفش ها دارای عمر طولانی و زیبایی در طراحی هستند و در پا بسیار راحت هستند. همچنین ارزش خرید کفش اسپرت مردانه این برند به نسبت قیمت مثبت ارزیابی شده است. همین نظر در مورد کفش اسپرت زنانه نیز ارائه شده است.

 

تخفیف های ویژه فروش محصولات آدیداس در سایت تخفیف هات

برای خرید مناسب تر و با قیمت ارزان تر می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و کفش ورزشی یا دیگر لوازم ورزشی برند آدیداس را با تخفیف های ارائه شده در سایت با قیمت کمتری خریداری کنید

 

ارسال نظرات