لوگو تخفیف هات

آندر آرمور

آندر آرمور

درباره تولید کنندهشرکت آندر آرمور یک شرکت آمریکایی لوازم ورزشی است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
خرید لباس ورزشی مردانه تا 40% تخفیف
قیمت قدیم
1,880,000
سود شما
752,000
قیمت جدید
1,128,000

 

درباره تولید کننده

شرکت آندر آرمور یک شرکت آمریکایی لوازم ورزشی است. شرکت آندر آرمورعرضه‌کننده‌ی لباس ورزشی و معمولی است. آندر آرمور در سال ۲۰۰۶ عرضه‌ی کفش را آغاز کرد. دفاتر اصلی جهانی آندر آرمور در بالتیمور، مریلند واقع است. دفاتر اروپایی آن واقع در استادیوم المپیک آمستردام است؛ دفاتر دیگر در دنور، کلرادو؛ هنگ کنگ و گوانجوی چین؛ جاکارتای اندونزی و تورنتوی کانادا واقع هستند.

 

آندر آرمور در حال حاضر با مجموعه‌ای از لباس ورزشی مورد استفاده‌ی ورزشکاران، حامی مالی NFL Combine است. این شرکت چندین فروشگاه و کارخانه‌ی تخصصی در کانادا، چین و ۳۹ ایالت نیز افتتاح کرده است. از سال ۱۹۹۶ برند آندر آرمور با تولید طیف وسیعی از لباس ورزشی متنوع، خیلی سریع به رقیبی جدی برای برندهای معتبری همچون نایک و آدیداس تبدیل شد. آندر آرمور از طریق نام تجاری بزرگ و محصولات بهتر به رده های بالای صنعت لباس ورزشی صعود کرده است

 

محصولات تولید کننده

محصولات تولیدی شرکت آندر آرمور شامل انواع تی‌شرت، ژاکت، هودی، شلوار، لگ، شورت، کیف ورزشی، دستکش و پوشش‌های محافظتی ورزشی است. شرکت آندر آرمور همچنین لباس‌های فوتبال، فوتبال آمریکایی، بسکتبال و چندین ورزش دیگر را نیز تولید می‌کند

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات تولید کننده

ورزشکاران و مردم عادی در هر کجای دنیا به برند آندر آرمور برای پوشاک و لوازم ورزشی ورزشی اعتماد کاملی دارند. امروزه لباس محبوب بسیاری از بزرگترین ستاره های ورزشی می باشد. بلافاصله پس از تاسیس این شرکت برند های معتبر دیگر مانندریبوک، نایک و آدیداس با الگو برداری از آن شروع به طراحی لباس هایی کردند که از رطوبت بیش از حد آن ها خلاص شوند. اگرچه برند آندر آرمور با هدف طراحی لباس های رطوبت زدا طراحی شد، امروزه این برند لباس هایی در طیف های وسیعی از آن ها برای شرایط آب و هوایی سرد تا گرم را تولید می کند. همچنین لباس های عادی برای آب و هوای معتدل مانند تی شرت و بلوز و شلوار ورزشی را تولید می کند. این برند با حفظ ریشه خود برای تولید لباس ورزشی، به طور مداوم به تولید تی شرت، شلوار ورزشی، کفش و لباس های سبک و مقاوم ادامه می دهد.

 

ارائه محصولات تولید کننده در سایت تخفیف هات:

انواع لوازم ورزشی مانند کیف ورزشی، تی شرت، ژاکت،شلوار ورزشی و ... از برند آندر آرمور ودیگر برند ها را می توانید از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با تخفیف های ویژه و قیمت های بسیار مناسب تهیه کنید.

 

ارسال نظرات