هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف پارس آنلاین تست شده و رایگان

درباره پارس آنلاین

گروه شرکت‌های پارس ‌آنلاین فعالیت خود را از سال 1378 به عنوان یکی از پیشرو ترین ارایه‌کنندگان خدمات دسترسی به اینترنت ارزان و های وب در ایران آغاز کرد. در آن هنگام، مباحث مرتبط با اینترنت پرسرعت و ابزارهای دسترسی به شبکه‌های جهانی در ایران بسیار نو بود و کاربران برای استفاده از جزیی‌ترین امکانات همچون داشتن پست الکترونیکی با مشکلات بسیار زیادی رو به رو بودند و ناگزیر باید مراحل بسیار پیچیده‌ای را برای دسترسی و استفاده از آن طی می‌کردند. وجود مشکلاتی از این دست از یک سو و رشد پرشتاب کاربرد اینترنت پرسرعت و ابزارهای آن در سراسر جهان توسط کشورهای پیشرفته از دیگر سوی، انگیزه‌ی اصلی تأسیس گروه شرکت‌های پارس ‌آنلاین برای ارائه‌ی خدمات اینترنت ارزان و های وب در ایران بود.

خدمات پارس آنلاین

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارائه کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارائه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، خدمات مرکز داده‌ها همچون میزبانی های وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی، سرور ابری cloudو ... است.خانواده بزرگ مشتریان گروه شرکتهای پارس آنلاین از مجموعه ای افزون بر 1میلیون نفر از استفاده کنندگان خدمات خرید بسته اینترنت پرسرعت ADSL و VDSLو بیش از یک هزار سازمان و موسسه خصوصی و دولتی استفاده کننده از خدمات سازمانی پارس آنلاین در اقصی نقاط کشور تشکیل شده است.گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین برای ارائه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌اکنون بالغ بر 1.000 نفر از مدیران و نیروی انسانی خبره و متخصص را در خود جای داده است.

نظر مشتریان در خصوص خدمات پارس آنلاین

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین به عنوان اولین و بزر‌گترین مجموعه‌ی ارائه‌کننده‌ی خدمات اینترنت و دسترسی به شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، ارائه‌ی خدمات کارآمد مانند خرید بسته و... به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی و پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت ارزان و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پارس‌آنلاین بوده است.

ارائه کد تخفیف های پارس آنلاین در سایت تخفیف هات

شما میتوانید برای دریافت تخفیف از طریق سایت تخفیف هات برای اولین خرید اینترنت پارس انلاین به راحتی اقدام کنید همچنین  خرید  انواع اینترنت پرسرعت مخابرات  و طرح  های تخفیفی سایت پارس انلاین  در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات  برای مشتریان فراهم شده است.