لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف اینترنت پارس آنلاین تا 115000 هزار تومان

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
349
2.5
اشتراک گذاری
کد تخفیف پارس آنلاین
راهکار اول: منقضی

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات از 115000 هزار تومان تخفیف خرید اشتراک 3 ماهه 8 مگ بر ثانیه به همراه 30 گیگ ترافیک با نصب و راه اندازی رایگان بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت پارس آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی پارس انلاین، ارائه دهنده اینترنت پرسرعت:

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف پارس انلاین از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید اینترنت پرسرعت تخفیف دار ازسایت پارس انلاین اقدام کنید.

 

خصوصیات اینترنت پارس انلاین:

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارائه‌کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت پر سرعت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران است.اینترنت پارس آنلاین در بسته های غیر حجمی، بسته های انرژی و بسته های ویژه مشترکان جدید با قیمت های متفاوت ارائه می‌شود. از جمله مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات پارس آنلاین می‌توان به ارائه راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت پر سرعت، اشتراک فضا، سرور اختصاصی و سرور ابری اشاره کرد. در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر در کشور از اینترنت adsl و شاتل را استفاده میکنند.

 

اینترنت پارس آنلاین

 

پارس آنلاین که از سال 78 وارد بازار اینترنت ایران شد، در حال حاضر همانند دیگر شرکت‌های حاضر در صنعت اینترنت adsl نسبت به ارائه سرویس‌های متنوع خود اقدام می‌کند و فروش و پشتیبانی این شرکت کماکان ادامه داشته و در حال فعالیت است. این شرکت نسبت به سایر شرکت‌ها، پلن‌های متنوع‌تری را به کاربرانش ارائه می‌دهد و مشتریان می‌توانند ازانتخاب متنوعی برای خرید اینترنت پرسرعت بهره ببرند.

از جمله ویژگی‌های موجود در سرویس‌های ارائه شده توسط پارس آنلاین، تعیین حجم منصفانه است. کاربران پس از اتمام حجم تعیین شده، کماکان به شبکه متصل خواهند بود و می‌توانند از اینترنت خود با سرعت 128 کیلوبیت استفاده کنند. البته مشتریان می‌توانند با تمدید سرویس خود و یا خرید ترافیک اضافی، نسبت به افزایش سرعت اینترنت خود اقدام کنند.شما میتوانید با داشتن کد تخفیف اینترنت پارس انلاین از اینترنت پر سرعت و شاتل با قیمت های ویژه ای برخوردار شید.

 

ارسال نظرات