کد تخفیف خرید و دانلود پادکست فارسی و انگلیسی

معتبر همه
نمایش:

تخفیف نوار تا 30% برای خرید آنلاین کتاب های انتشارات آگاه باشیم

توضیحات سایت اینترنتی نوار ، ارائه دهنده کتاب های صوتی:خرید آنلاین کتاب مورد نظر خود را به صورت کتاب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد هدیه نوار تا 25% ویژه اشتراک سه ماهه

لذت کتاب گوش دادن با کد هدیه نوار امروزه هر چند کم اما باز هم افرادی هستند که عاشق کتاب خواندن ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نوار تا 25% تخفیف ویژه خرید کتاب صوتی

توضیحات وب سایت نوار، فروشنده کتاب صوتی: شما میتوانید با دریافت کد تخفیف نوار از فروشگاه اینترن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک 1 ساله ویژه کتابهای صوتی

توضیحات سایت نوار،مرجع تخصصی خرید و دانلود کتابهای صوتی: از سایت نوار می توانید خرید کتابهای صوتی را..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف beeptunes ویژه دانلود رایگان پادکست

وبسایت پادکست بهترین وبسایت در زمینه ارائه انواع پادکست و موسیقی می باشد. همانند سایت هایی که اجازه ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیپ تونز تا 100% ویژه جدیدترین آهنگ ها

کد تخفیف بیپ تونز - فرصتی برای حمایت از آثار خوانندگانسایت بیپ تونز محیطی برای فروش آهنگ به صورت قان..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  کد تخفیف خرید و دانلود پادکست فارسی و انگلیسی

پادکست فارسی ؛ چطور و از کجا بشنویم؟

پادکست چیزی شبیه به رادیو هست با این تفاوت که می توانید در پادکست زمان پخش، سرعت پخش و نوع ‌برنامه مانند پادکست فارسی، پادکست آموزشی، پادکست انگلیسی و .... را خودتان انتخاب کنید. پس همه چیز در حوزه اختیار و انتخاب های شما اتفاق می افتد. در حقیقت پادکست‌های مختلفی در اینترنت موجود هستند که به زبان‌های مختلف در دسترس می باشند. بنابراین برای دریافت و دانلود پادکست فارسی و غیره تنها کافی است عضو سامانه های پادکست شوید. افراد برای آگاهی از قسمت جدید پادکست مورد علاقه خود، باید مشترک پادکست شوند یا آن را دنبال کنند. تا در هر زمان و مکانی که خواستند به آنها بدون هیچ گونه محدودیتی گوش فرا دهند.

مزیت پادکست ها چیست؟

در زمان هایی که وقت کافی برای مطالعه ندارید، یا اینکه از گوش دادن به موزیک های تکراری خسته شده اید و یا اینکه در حال رانندگی  و یا ورزش هستید، با دانلود پادکست ها نظیر پادکست آموزشی، پادکست فارسی مانند انواع مصاحبه و گفت و گو ها را  می توانید دنبال کنید و از آن ها لذت ببرید. برای مثال برنامه رادیویی در  یک ساعت مقرر و به صورت زنده پخش می شود که تکرار نیز ندارد اما با دانلود پادکست این امکان برای افراد به وجود می آید تا در هر زمان که مایل هستند، به برنامه مورد علاقه خود گوش دهند. پادکست‌ها با موضوعات مختلف و متنوع همچون موضوعات ورزشی، یادگیری زبان خارجی، عکاسی، طنز، موسیقی و ... تهیه و تولید می شوند و شما می‌توانید براساس علاقه شخصیتان، پادکست مورد نظر خود را بیایید و گوش کنید.

بهترین برنامه های کاربردی برای گوش دادن پادکست:

اپلیکشن های پادکست خیلی زیادی وجود دارند. در مجموع کار همه آن ها یکی است اما تفاوت آن ها در نوع ایجاد تجربه کاربری و امکاناتی که ارائه می دهند می باشد. برای مثال یکی از این برنامه ها اپ زبان فارسی را پوشش نمی دهد و برنامه دیگر پلیر بهتری دارد و یا امکان پیدا کردن پادکست‌های جدیدتر آن برنامه بیشتر مورد تائید و کاربرپسند تر است. اگر مشتاق هستید پادکست فارسی به صورت عمومی، تخصصی، علمی و ... بشنوید؛ کانال‌بی، بی‌پلاس، رادیوگیگ، شنوتو، سبکتو  و ... مفید و کاربردی و قابل استفاده می باشند. اگر مایل هستید پادکست انگلیسی و زبان اصلی در حوزه های متنوع بشنوید podcast addict، castbox  می توانند گزینه های خوبی باشند .کلیه اپلیکشن ها برای نسخه های اندروید و آ ی او اس قابلیت پخش و اجرا دارند.

 ارائه کد تخفیف خرید و دانلود موزیک، پادکست فارسی و انگلیسی:

برای استفاده از کد تخفیف دریافت انواع پادکست ها  و فایل های صوتی اعم از پادکست آموزشی، علمی، تخصصی و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت انواع خمات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کدهای تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند. کد تخفیف شنوتو و ... را می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات به صورت رایگان، معتبر و تست شده دریافت نمایید.