هدیه تولد همراه اول به مشترکین

معتبر تا 7 ساعت بعد
هدیه تولد همراه اول به مشترکین
.


 • هدیه تولد همراه اول به مشترکین

  100%
  1679 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : 41#*10*


  نحوه استفاده :
  با وارد کردن کد دستوری #41*10* در روز تولدتان می‌توانید یکی از جوایز همراه اول را به دلخواه دریافت نمایید. این جوایز شامل یک روز مکالمه رایگان یا بسته 2 گیگ اینترنت یک روزه رایگان و یا 120 امتیاز از باشگاه فیروزه‌ای همراه اول می‌باشد.

  خرید کنید

  توضیحات سایت همراه اول، ارائه دهنده خدمات اینرنتی:

  در شب تولد تان از همراه اول به عنوان هدیه، شارژ رایگان یا اینترنت رایگان هدیه بگیرید. 

  خصوصیات هدیه تولد به شکل شارژ رایگان یا اینترنت رایگان همراه اول: 

  همراه اول از آن دسته اپراتورهای تلفن همراه است که سابقه فعالیت طولانی در عرصه مخابرات و ارتباطات ایران دارد. برای همراه اول مهم است که رضایت مشتریان یا مشترکان خود را جلب کند. 
  به همین جهت، اقدامات متعددی را در برنامه های خود پیش بینی کرده است که بتواند ارتباط موثرتری با مشترکین خود داشته باشد. 
  یکی از این اقدامات، در نظر گرفتن هدایایی به صورت شارژ رایگان یا اینترنت رایگان است و چه مناسبتی بهتر از شب تولد و دادن هدیه به مشترکین؟!
  با همین هدف همراه اول، به مشترکین خود در روز تولد شان، هدیه می دهد. این هدیه، به صورت شارژ یا مکالمه رایگان یا اینترنت رایگان است. 
  شما هم می توانید در صورتی که مشترک اپراتور همراه اول هستید، هدیه خود را به صورت شارژ رایگان بگیرید. همچنین می توانید انتخاب کنید که هدیه شما به صورت اینترنت رایگان باشد. 

                                               

  شما می توانید انتخاب کنید که یا شارژ رایگان بگیرید و در طول 24 ساعت مکالمه رایگان داشته باشید یا این که از اینترنت همراه اول این اپراتور به میزان مشخص شده استفاده کنید. هر کدام از این ها می تواند هدیه تولد خوبی برای شما در شب تولد تان باشد. 
  برای این کار می توانید از کد تخفیف  مشخص شده استفاده کنید. بسته هدیه تولد همراه اول، در شب تولد مشترکین هم مشمول مشترکین دائمی و هم اعتباری است. 

  شارژ رایگان یا کد های همراه اول برای کلیه مشترکینی است که خط آنها فعال است. یعنی خط تلفن همراه آنها به صورت یک طرفه یا دو طرفه قطع نشده است یا این که سلب امتیاز نشده اند. 
  نظرات کاربران پیرامون هدیه تولد همراه اول
  همه افراد به گرفتن هدیه تولد علاقه دارند و از آن استقبال می کنند. مخصوصا اگر بتواند در هزینه های آنها در ارتباط، مکالمه یا مصرف اینترنت صرفه جویی به عمل آورد. چه برسد به این که این هدیه باعث شود آنها بتوانند در طول 24 ساعت شب تولد شان با خیالی آسوده با نزدیکان، عزیزان و دوستان خود ارتباط برقرار کنند. یا این که بتوانند از اینترنت همراه اول استفاده کنند. 
  ضمن این که هدیه تولد همراه اول می تواند به شکل امتیاز باشگاه فیروزه ای هم باشد که معادل 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه به علاوه 200 مگا بایت اینترنت است.  
  بدین ترتیب شما در گرفتن هدیه تولد از همراه اول سه حق انتخاب دارید. شارژ یا مکالمه رایگان، اینترنت همراه اول و امتیاز در باشگاه فیروزه ای.
  اگر شب تولد تان نزدیک است دست به کار شوید. سایت تخفیف هات به شما پیشنهاد می کند که از این امکان استفاده کنید و هدیه تولد خود را در شب تولد تان فعال کنید. 
  بدین ترتیب شما می توانید اگر مشترک همراه اول هستید از این هدیه تولد استفاده کنید. به سایت همراه اول مراجعه کنید و با اطلاع از کد های ارائه شده، هدیه تولد تان را از همراه اول بگیرید و از آن لذت ببرید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندههمراه اول
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%