کد تخفیف نوار تا 40% ویژه اشتراک سه ماهه کتاب صوتی

معتبر تا 3 هفته بعد
نوار
.

 • دیگر تخفیف های : نوار

 • *توضیحات وب سایت اینتی نوار، مرجع خرید و دانلود کتاب صوتی:

  وب سایت نوار مرجع تخصصی خرید اینترنتی کتاب های صوتی است که با خرید کتاب می توانید به راحتی دانلود کتاب صوتی را انجام دهید و از محتوای مورد نظر لذت ببرید.

  *مشخصات کتاب های صوتی وب سایت نوار:

  زمان مهمترین دارایی هر انسانی است. از آن جایی که وقت طلاست برای هر انسانی لازم است تا از همه ی فرصت های خود بیشترین استفاده را بکند. کتاب های صوتی یکی از بهترین نوع محتواست که در هنگام رانندگی، پیاده روی، تاکسی، مترو و ... بدون درد سر می توان به آن گوش داد و دانش خود را بالا برد و از زمانی که بدون داشتن پادکست های صوتی بیهوده تلف می شود بیشترین استفاده ی مفید را برد. وب سایت نوار یک مرجع تخصصی برای خرید کتاب و دانلود کتاب صوتی است که دسترسی به کتاب های صوتی را برای همه ی علاقه مندان به پادکست های صوتی راحت کرده است و خرید کتاب در این سایت بسیار راحت است.
  گوش دادن به داستان ها و قصه ها از مزایای خرید اینترنتی کتاب صوتی از وب سایت نوار است که این محتوای صوتی را در هر زمان و مکانی می توانید در دسترس داشته داشته باشید و تنها کافی است تا خرید کتاب و دانلود کتاب صوتی را از وب سایت نوار انجام دهید تا همیشه محتوای صوتی مورد نظر را در دسترس داشته باشید. کتاب های صوتی نوار علاوه بر موضوع قصه و داستان شامل موضوعاتی مانند تاریخ، فلسفه، جامعه شناسی، هنر، روانشناسی، خودشناسی، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، کتاب های مربوط به کودک  و نوجوان و... می باشد.
  وب سایت نوار که مرجع تخصصی دانلود کتاب صوتی و خرید اینترنتی کتاب های صوتی است علاوه بر کتاب، سریال های صوتی نیز در دل خود دارد که کاربران به راحتی می توانند به این نوع محتوا نیز دسترسی داشته باشند و خرید کتاب خود را انجام دهند. از مهمترین و معروف ترین وب سایت هایی که در ایران پادکست  و کتاب های صوتی به کاربران عرضه می کنند وب سایت فیدیبو، پایگاه جامع کتاب گویا ایران صدا و نوار را می توان نام برد. با دانلود کتاب صوتی و خرید کتاب علاوه بر شنیدن داستان ها و قصه ها برای به دست آوردن اطلاعات جدید نیز می توان از این محتوا ها استفاده کرد و دانش خود را بالا برد.
  یک روش رایج برای انتقال اثر ذهنی انسان ها به یکدیگر کتاب و نوشته است. از مزایای کتاب های کاغذی می توان این موضوع را در نظر گرفت که کتاب کاغذی به راحتی در دست گرفته می شود، نیاز به برق و باطری ندارد، حجم وجسم دارد، قابل لمس است، کتابخانه بزرگ را برایتان به وجود می آورد، تک منظوره بودن و ... نیز از مزایای کتاب های کاغذی است. جدا از مزایای کتاب های کاغذی این نوع کتاب ها معایبی نیز دارند که در ادامه خواهید دید. کتاب های کاغذی بر خلاف کتاب های صوتی می توانند سنگین باشند و به همین دلیل محدودیت جا به جایی داشته باشند. به علت داشتن داشتن حجم فضا بگیرند و حتی خرید کتاب سخت باشد. هنگام رانندگی قابل مطالعه نیستند.
  جستجوی محتوای این نوع کتاب ها درد سر دارد. کتاب های صوتی که در سایت نوار منتشر شده است حجم فیزیکی ندارد و جایی را اشغال نمی کند. به راحتی در سفر، هنگام رانندگی، حتی به صورت ایستاده در مترو، اتوبوس  و... کارایی دارد و از طرف دیگر خرید اینترنتی کتاب کاری بسیار راحت است. درد سر جا به جایی ندارد و به راحتی با گوشی موبایل و دیگر وسایل دیجیتالی در دسترس است. دانلود کتاب صوتی به راحتی صورت می گیرد و نیازی نیست تا برای دسترسی به کتاب کاغذی به فروشگاه های فیزیکی مراجعه کنید و یا حتی به صورت اینترنتی سفارش دهید و منتظر بمانید تا سفارش مورد نظر به دستتان برسد. با کتاب های صوتی وب سایت نوار حس خوب لمس اتفاقات را در شما ایجاد می شود. دانلود کتاب صوتی و خرید اینترنتی کتاب های صوتی وب سایت نوار معایبی نیز دارد که این معایب شامل قابل لمس فیزیکی نبودن کتاب، ندیدن حجم ظاهری کتاب، وابسته به برق و باطری بودن، نبودن امکان نوت برداری و یا محدودیت زمانی برای نوت برداری، نبود امکان جستجو و یا جستجوی ضعیف، نداشتن لغت نامه ی توکار و ... می باشد.

  کتاب های صوتی نوار بر خلاف کتاب های الکترونیکی و کتاب های چاپی در نور کم و حتی در تاریکی نیز قابل استفاده است که این مورد یکی از مهمترین ویژگی این نوع کتاب هاست و یکی از اصلی ترینی دلایل خرید کتاب صوتی به شمار می آید. کتاب های صوتی وب سایت نوار را در هنگام رفت و برگشت به محل کار، در هنگام دویدن، هنگام دوچرخه سواری، قبل از خواب و ... می توانید گوش دهید و با استفاده از نوار از موقعیت های زمانی خود بیشترین استفاده را ببرید و همین الان خرید کتاب مورد نظر خود را از سایت نوار انجام دهید.
  امروزه که خرید همه چیز به صورت اینترنتی صورت می گیرد خرید اینترنتی کتاب نیز در بین مردم بسیار رواج دارد و اکثر مردم امروزه خرید کتاب های صوتی وب سایت نوار را بر خرید کتاب های چاپی و فیزیکی ترجیح می دهند. دانلود کتاب صوتی از وب سایت نوار بدون درد سر، به راحتی و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد و به راحتی دسترس پذیر است از این دانلود کتاب صورتی و خرید اینترنتی کتاب از وب سایت نوار بسیار زیاد طرفدار دارد. از آن جایی که گوش دادن به کتاب صوتی نیاز به وسایل مدرنی مانند گوشی تلفن همراه، هدفون و سایر لوازم دیجیتال دارد گروه سنی جوانان و نوجوانان از این نوع محتوای صوتی بسیار استقبال کرده اند و دانلود کتاب صوتی و خرید اینترنتی کتاب صوتی در میان این گروه سنی بسیار پر طرفدار است. گوش دادن به کتاب های صوتی نیاز به زمان و مکان خاصی ندارد و در هر شرایطی با داشتن ساده ترین ابزار می توانید کتاب صوتی گوش کنید و حتی خرید کتاب صوتی را انجام دهید.
  کتاب صوتی برای به خاطر سپردن محتوا به شما بسیار کمک می کند زیرا یکی از بهترین راه های موجود برای به خاطر سپردن مطالب چند باره شنیدن آن هاست و کتاب صوتی این امکان را برای افراد به وجود می آورد. کتاب صوتی رسم غنی داستان گویی را به زمان حال و مدرن آورده است. با آمدن کتاب هاب صوتی به بازار گوش دادن به این کتاب ها به یکی از سرگرمی های جوانان و نوجوانان تبدیل شده است که بهترین نوع سرگرمی برای این گرئه سنی می باشد  چرا که علاوه بر سرگرمی دانش افراد بالاتر می رود و قشر فرهیخته ای را بار می آورد. وب سایت نوار با همکاری ناشر ها و گوینده های حرفه ای و با حفظ حقوق مولفین و مترجمین به تولید بهترین محتواهای صوتی می پردازد و در تلاش است تا به عنوان یک دوست خوب در لحظه های زندگی شما حضور داشته باشد. کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند، کتاب های که می خوانید و انسان هایی که ملاقات می کنید پس همین الان خرید کتاب مورد نظر خود را ز سایت نوار انجام دهید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهنوار
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف نوار تا 40% ویژه اشتراک سه ماهه کتاب صوتی

  40%
  569 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : takhfifhot3


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هاتبا وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 40 درصد تخفیف اپلیکیشن نوار، مرجع کتاب صوتی، برای خرید اشتراک 3 ماهه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر،فرهنگ و آموزشی, کتاب، نشریه و مجله, نوار, 40%