تخفیف 40% خرید لوازم و لباس تکواندو

10%تخفیف 40% خرید لوازم و لباس تکواندو

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده لباس تکواندو: 

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا لباس تکواندو و تجهیزات مربوط به ورزش تکواندو را تا 40% درصد تخفیف و ارزانتر از قیمت اولیه در سایت خود به فروش می رساند.


*خصوصیات لباس تکواندو:

 لباس تکواندو بچه گانه امپراتور مدل SPORT از نوع تن پوش است. جنس این لباس تکواندو فلامنت کبریتی است. این لباس که مناسب ورزش تکواندو است طول 69 سانتی متر، عرض 47 سانتی متر و طول شلوار 88 سانتی متر و عرض شلوار 26 سانتی متر دارد. تکواندو یک هنر رزمی کره ای و یکی از ورزش های المپیک است. تکواندو ورزش ملی کشور کره جنوبی است که دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش های رزمی در سراسر دنیاست. بنابراین ورزش تکواندو نسبت به ورزش های رزمی دیگر در میان ایرانیان نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است.

                                                                

 کلمه تکواندو به معنی راه و روش شکستن اجسام با دست و پا است. رده بندی کمربندهای تکواندو این گونه میباشد: کمربند سفید، کمربند زرد، کمربند سبز، کمربند آبی، کمربند قرمز، کمربند مشکی (شامل دان 1 تا دان 10)؛ هرکدام از این کمربندها نماد خاصی دارند. کمربند سفید: نشانگر صداقت، پاکی، صفا، صمیمیت، صلح و دوستی و برادری می باشد که به عنوان دانه محسوب می شود. کمربند زرد:به عنوان خاک و آب و بارور کردن کمربند سفید است. کمربند سبز: به عنوان جوانه ای که از خاک می روید. کمربند آبی: به عنوان آب، هوا و اکسیژن است که به جوانه کمک می کند تا ریشه نماید. کمربند قرمز: به عنوان گلی که شکفته است. کمربند مشکی به عنوان میوه آن گل است که درون هر میوه دانه هایی است  که هر دانه به عنوان یک دان است.خریداران لباس تکواندو مدل SPORT از خرید خود 75% رضایت داشته اند.


تخفیف هات
درصد تخفیف40
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 ماه بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع لباس تکواندو و لوازم ورزشی را از سایت دیجی کالا با 40% تخفیف انجام دهید.

از این تخفیف 689 بار استفاده شده

  • 94,000 تومان
  • 84,600 تومان
40% تخفیف( سود شما در این خرید : 9,400 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: ورزش، سلامت و پزشکی, لوازم ورزشی و تناسب اندام, ورزش های رزمی, دیجی کالا, 40%