تخفیف 60% خرید لوازم و لباس تکواندو

معتبر تا 4 روز بعد
60%تخفیف 60% خرید لوازم و لباس تکواندو
.

 •    سایر

 • تخفیف 60% خرید لوازم و لباس تکواندو

  60% ( سود شما در این خرید : 966,000 تومان )
  2562 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 1,610,000 تومان
  • 644,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع لباس تکواندو و لوازم ورزشی را از سایت دیجی کالا با 60% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده لباس تکواندو: 

  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و با کد های تخفیف دیجی کالا لباس تکواندو و تجهیزات مربوط به ورزش تکواندو و کشتی را تا 60% درصد تخفیف و ارزانتر از قیمت اولیه در سایت خود به فروش می رساند.

  خصوصیات لباس تکواندو:

  لباس ورزشی پسرانه و... مانند لباس تکواندو های بزگسال و بچه گانه معمولا از نوع تن پوش است. جنس این لباس تکواندو  ها اکثرا از فلامنت کبریتی است. این لباس که مناسب ورزش تکواندو است مدل بچه گانه آن طول 69 سانتی متر، عرض 47 سانتی متر و طول شلوار 88 سانتی متر و عرض شلوار 26 سانتی متر دارد. تکواندو یک هنر رزمی کره ای و یکی از ورزش های المپیک است. تکواندو ورزش ملی کشور کره جنوبی است که دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش های رزمی در سراسر دنیاست. بنابراین ورزش تکواندو نسبت به ورزش های رزمی دیگر در میان ایرانیان نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است.
                                                                  
   کلمه تکواندو به معنی راه و روش شکستن اجسام با دست و پا است. رده بندی کمربندهای تکواندو این گونه میباشد: کمربند سفید، کمربند زرد، کمربند سبز، کمربند آبی، کمربند قرمز، کمربند مشکی (شامل دان 1 تا دان 10)؛ هرکدام از این کمربندها نماد خاصی دارند. کمربند سفید: نشانگر صداقت، پاکی، صفا، صمیمیت، صلح و دوستی و برادری می باشد که به عنوان دانه محسوب می شود. کمربند زرد:به عنوان خاک و آب و بارور کردن کمربند سفید است. کمربند سبز: به عنوان جوانه ای که از خاک می روید. کمربند آبی: به عنوان آب، هوا و اکسیژن است که به جوانه کمک می کند تا ریشه نماید. کمربند قرمز: به عنوان گلی که شکفته است. کمربند مشکی به عنوان میوه آن گل است که درون هر میوه دانه هایی است  که هر دانه به عنوان یک دان است.
  نظرات کاربران در مورد لباس تکواندو:
  نقاط قوت: قیمت مناسب، اندازه دقیق.
  نقاط ضعف: کیفیت ضعیف.
  جمع بندی نظرات کاربران دیجی کالا: 60% از خریداران این محصولات از خرید خود رضایت داشته اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%