تخفیف خرید فیلتر هوا

معتبر تا 3 روز بعد
63%تخفیف خرید فیلتر هوا
.

 •    سایر

 • تخفیف خرید فیلتر هوا

  63% ( سود شما در این خرید : 52,290 تومان )
  1158 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 83,000 تومان
  • 30,710 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع فیلتر هوا خودرو را از سایت دیجی کالا با 63% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع فیلتر هوا خودرو:

  خرید انواع لوازم یدکی خودرو مانند فیلتر هوا خودرو با کیفیت و با 63% تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بدون ناز به کدتخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات فیلتر هوا:

  فیلتر کابین یا فیلتر هوا کابین خودرو یکی از اساسی ترین فیلتر های خودرو می باشد. فیلتر هوا به صورت مستقیم با سلامتی سرنشین ماشین در ارتباط است. متاسفانه برخی افراد در بین لوازم یدکی خودرو به اهمیت فیلتر هوا در ماشین پی نبرده اند. فیلتر هوا کابین با توجه به نام آن وظیفه تصفیه هوای ورودی به کابین ماشین را به عهده دارد. هوای ورودی به خودرو می تواند در حالت عادی یا هنگام استفاده از کولر و بخاری وارد خودرو شود بنابراین محل قرار گیری فیلتر کابین یا فیلتر هوا کابین بعد از فن ماشین می باشد. فیلتر کابین خودرو مانند تمام فیلتر هواهای دیگر از یک سری کاغذ چین خورده تشکیل شده است ولی آنچه که اهمیت بسیاری در ساخت فیلتر هوا ماشین دارد جنس این کاغذها می باشد. متریال اصلی فیلتر هوا را کاغذهای میکرونی با قابلیت فیلتر بالا تشکیل می دهند تا از ورود ذرات با اندازه های بسیار ریز نیز جلوگیری کنند. به همین دلیل فیلتر هوا از گرانترین فیلترهای استفاده شده در ماشین می باشد. بنابراین خرید با تخفیف فیلتر هوا با توجه به قیمت بالای لوازم یدکی اهمیت بالایی برای افراد دارد.
  با توجه به افزایش میزان آلاینده ها در شهرها در بین سایر لوازم یدکی اهمیت تعویض فیلتر هوا برای خودروها بیشتر از گذشته احساس می شود. فیلتر کابین می تواند پاکیزگی درون کابین خودرو را تا 5 برابر افزایش دهد و مانع بروز مشکلات تنفسی برای افراد گردد. فیلتر هوا معمولا سفید روشن بوده که نشان از تمیز و سالم بودن فیلتر کابین می دهد اما بعد از مدتی استفاده به رنگ خاکستری متمایل به سیاه در می آید که نشان از پایان عمر فیلتر هوا و زمان تعویض آن می باشد. شرکت سرکان از معتبرترین برندها در زمینه تولید فیلتر می باشد. شرکت فیلتر سرکان با تجربه بالا در تولید دستگاه فیلتر هوا خودرو با اهمیت به مشتری ضمن تولید محصولات با کیفیت ساخت بالا، با قیمت مناسب و ارزان نسبت به سایر شرکت ها انواع فیلتر از جمله فیلتر هوا کابین را در بازار عرضه می نماید. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%