لوگو تخفیف هات

چانگان

چانگان

درباره چانگانچانگان یکی از بزرگترین شرکت های چینی ساخت خودرو است که در سال های اخیر فعالیت های بسیار خوبی در تولید انواع ماشین داشته است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا

 

درباره چانگان

چانگان یکی از بزرگترین شرکت های چینی ساخت خودرو است که در سال های اخیر فعالیت های بسیار خوبی در تولید انواع ماشین داشته است. باید بگوییم CHANGAN دومین رتبه تولید ماشین از نظر محبوبیت را نیز دارد که این با توجه به حجم تولید انواع مدل ماشین جای تعجب هم ندارد. تا سال 2025 چانگان در انواع مدل ماشین تولیدی خود سوخت های فسیلی و بنزینی را حذف خواهد کرد.

 

محصولات چانگان

سایپا در ایران به عنوان شریک تجاری چانگان محصولاتش را عرضه می کند البته ابتدا به صورت وارداتی این کار را انجام میداد که اکنون محصولات CHANGAN را مونتاژ و به بازار ارائه می کند.این روزها قیمت خودرو به شدت در حال نوسان می باشد برای همین خودروسازان به دنبال تنوع در انواع مدل ماشین هستند تا نیاز جدیدی درخریداران ایجاد کنند.این شرکت موفق شده است تا ستاره ایمنی را از سازمان تست تصادف چینی دریافت کند. سیستم ضد سرقت، قفل مرکزی و ABS از مواردی است که امنیت این ماشین را تضمین می کند.

 

قیمت ماشین بسته به امکانات آن متغیر است و نرخ های متفاوتی دارد. از رقبای این کمپانی که از هر نظر حتی قیمت خودرو نیز در رقابت است MVM می باشد. البته قیمت ماشین در ایران همانطور که گفتیم نوسان بسیار زیادی دارد برای همین باید در ایران آن ها را از این نظر مقایسه کرد.قیمت خودرو یا همان قیمت ماشین این کمپانی نسبت به سطح آپشن های آن بسیار مناسب است البته بعضی امکانات آن مثل سانروف و صندلی چرم فقط در خودروهای دنده اتوماتیک وجود دارد.

 

CHANGAN از نظر قیمت خودرو از خودرو هایی است که در این مورد حرف برای گفتن دارد و نسبت به امکاناتش مناسب است.اگر عکس ماشین CHANGAN را در انواع مدل ماشین آن ببینید به شدت جذاب و خوش استایل هستند اگر عکس ماشین را در گوگل جست و جو کنید از نظر ظاهری نظرتان را جلب خواهد کرد. عکس ماشین معرف خوبی برای ارزیابی ظاهری می باشد برای همین عکس ماشین چانگان را در گوگل جست و جو کنید.

 

نظر کاربران و مشتریان در خصوص محصولات چانگان

شتاب، میزان سوخت مصرفی، قدرت موتور و قیمت ماشین از نقاط قوت این خودرو می باشد.

 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات چانگان در تخفیف هات

شاید باور نکنید اما برای خرید ماشین نیز تخفیف های بسیار مناسبی در تخفیف هات وجود دارد که می تواند برای شما جذاب باشد.

 

ارسال نظرات