خرید گلاب، عرق نعناع و ... با تخفیف واقعی و جذاب

معتبر همه
نمایش:

تخفیف 48% عرقیات و عرق نعناع

 توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده عرق نعنا: خرید انواع گلاب و عرقیجات نظیر عرق نعناع با مقدار 0.4 ل..

48,000 تومان 25,000 تومان قیمت بدون مالیات: 25,000 تومان

فروش گلاب برای پوست و خوراک تا 38% تخفیف

خصوصیات فروشگاه اینترنتی، فروشنده گلاب:انواع گلاب و عرقیجات مانند گلاب ارگانیک، عرق نعناع با کیفیتی ..

96,000 تومان 60,000 تومان قیمت بدون مالیات: 60,000 تومان

خرید عرق بومادران با تخفیف ويژه تا 35 درصد

توضیحات فروشگاه اینترنتی، فروشنده عرق بومادران: خریدانواع عرقیجات و گلاب نظیرعرق بومادران و انواع گی..

15,000 تومان 10,000 تومان قیمت بدون مالیات: 10,000 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  خرید گلاب، عرق نعناع و ... با تخفیف واقعی و جذاب

انواع عرقیات گیاهی: 

امروزه انواع عرق های گیاهی نظیر عرق نعناع، عرق بومادران، عرق بیدمشک و عرق رازیانه یکی از پر طرفدار ترین نوشیدنی ها هستند. به طوری که امروزه بیش از پنجاه نوع گیاه وجود دارد که پس از عرق گیری، تبدیل به یک نوشیدنی با مصارف طبی و دارویی زیاد می شوند. رایحه عرق های گیاهی در بعضی موارد با تحریک گیرنده های عصبی، باعث آرام شدن سیستم عصبی بدن می شوند. از سوی دیگر مواد تشکیل دهنده عرق های گیاهی مانند عرق نعناع و عرق بومادران برای بسیاری از مشکلات گوارشی، مفید هستند. 

خواص عرقیجات:

عرق نعناع و عرق بومادران طبیعتی گرم دارد و تقویت کننده معده است. مولد خون، اشتهاآور، رفع کننده‌ی دل درد و دل پیچه، ضد تشنج و بادشکن است. همچنین عرق نعناع گرمازدگی اطفال و سکسکه را از بین می‌برد. عرق کاسنی یکی دیگر از انواع این نوشیدنی به شمار می رود. عرق کاسنی طبیعتی سرد دارد و تب‌بُر است همچنین پوست، کلیه و کبد را تقویت می‌کند. عرق کاسنی دارای ویتامین C است و خون را تصفیه می‌کندو درد مفاصلی که ناشی از گرمی مزاج باشد را مداوا می‌کند. عرق بیدمشک تقویت‌کننده قلب و بدن است.

خرید انواع عرقیات به صورت اینترنتی:

عرقیات گیاهی برای کاهش عطش و دمای بدن، موثر هستند اما باید به دستورالعملی که برای مصرف هر عرق گیاهی وجود دارد توجه کرد. عرق بیدمشک، عرق نسترن، عرق بومادران، عرق رازیانه، عرق نعناع و ... نمونه هایی از عرقیجات گیاهی می باشند. برای مثال اگر به دنبال گیاهی می گردید که سرشار از ویتامین باشد باید گفت عرق رازیانه با داشتن ویتامین های مختلف مورد توجه بسیاری از افراد است. فروشگاه اینترنتی مختلف انواع مختلف عرقیات گیاهی را دارا هستند. شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات وارد شوید و عرق گیاهی مورد نظرتان را انتخاب و با تخفیف ویژه سفارش دهید.

ارائه کد تخفیف خرید گلاب، عرق نعناع و ... به صورت واقعی و جذاب:

برای دریافت از کد تخفیف انواع عرقیات همچون عرق نعناع، عرق بو مادران و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع نوشیدنی ها نظیر عرق رازیانه، عرق بیدمشک، عرق کاسنی و ... مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.