کد تخفیف خرید بلیط وبینار و ویدئو

معتبر همه
نمایش:

کد تخفیف ایسمینار تا 40% ویژه خرید ویدیو وبینار

توضیحات ایسمینار ، ارائه دهنده وبینار:شما می توانید تمامی وبینار و آموزش های آنلاین فشرده را از طریق..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ایسمینار تا 35% ویژه خرید بلیط وبینار

توضیحات وب سایت ایسمینار، پلتفرم تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار:برای خرید بلیط وبینار، رویداد و همایش..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%   بالای 60 درصدکد تخفیف خرید بلیط وبینار و ویدئو

انتقال اطلاعات بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی با وبینار:

با گسترش ابزارهای ارتباط جمعی و پیشرفت تکنولوژی امروز شما میتوانید با استفاده از نرم افزار های ویوئو کنفرانس به راحتی به ارائه ها سخنرانی ها ، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب دسترسی داشته باشید. منظور از سمینار های مبتنی بر وب وبینار است که مخفف اصطلاح Web-Based Seminar میباشد. روشی فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند. وبینار ها معمولا با هدف آموزش نرم‌‌افزار، به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمت جدید، ارتقای یک برنامه و … برگزار می‌شوند و این امکان را برای سازمان‌ها فراهم می‎کنند تا به سادگی بتوانند اطلاعات مد نظر خود را منتقل کنند. برای برگزاری همایش ها و وبینار ها ابزارهای آنلاینی وجود دارد که کار را برای سازمان ها و... آسان تر میکنند.

وبینار ابزار مناسبی برای رفع نیازهای شما:

در حالی‌که وبینارها برای برخی موضوعات فوق‌العاده مفید هستند، اما برای هر آموزشی مناسب نیستند. باید این نکته را در نظر بگیریم که آیا این اطلاعات منتقل شده برای مخاطبان مفید هستند یا خیر. به علاوه باید به این مسئله هم توجه کنیم که ما برای پوشش کامل اطلاعاتی که قصد انتقال آنها را داریم به چند ساعت زمان احتیاج داریم؟!به همین دلیل قبل از برگزاری یک webinar گر با کارشناسان مشورت کنیم مطمئن میشویم که از ابزار مناسبی برای این کار استفاده کرده‌ایم. همچنین شما برای برگزاری هرچه بهتر نیاز به استفاده از یک فضای آرام ، پوشش کامل تمامی رویداد ها، استفاده از فیلم آموزشی مرتبط و... نیاز دارید. همچنین نیاز است تمامی افرادی که در این ارائه ها شرکت می‌کنند به امکانات سخت افزاری مناسبی مانند هدست، کابل شبکه و... دسترسی داشته باشند.

مزایای وبینار و همایش:

اگر بخواهیم امکاناتی که وبینار رایگان برای ما به ارمغان می‌آورد را در چند خط به طور خلاصه بیان کنیم میتوانیم به تعامل دو طرفه بین طرفین ، اشتراک گذاری تجربیات ،صرفه جویی در وقت و هزینه ،برگزاری رویداد در هر زمان دلخواه به صورت آنلاین ،هزینه ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر نسبت به سیستم آموزشی سنتی و... اشاره کرد. ضمن اینکه نباید از این مسئله غافل شد که سرعت اینترنت و امکانات سایت بر روی برگزاری و ارائه فیلم آموزشی تاثیر به سزایی دارد. پس اگر به دنبال یک ارائه عالی برای آموزش های خود هستید، باید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کد تخفیف خرید بلیط وبینار رایگان و ویدئو:

تخفیف هات به شما کمک می‌کند که به علاوه بر کد تخفیف خرید بلیط webinar و ویدئو به صدها کد تخفیف دیگر به صورت کاملاَ رایگان دسترسی داشته باشید.کارشناسان ما در تخفیف هات پس از بررسی کامل هر کدتخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها این کد ها را به شما عزیزان هدیه می‌دهند تا بتوانید با تخفیف مناسب و قیمت ارزان تر خرید های خود را انجام بدهید.