کد تخفیف خرید بلیط وبینار و ویدئو

معتبر همه
نمایش:

کد 100% تخفیف ایسمینار ویژه ایجاد وبینار

کد تخفیف ایسمینار را از سایت تخفیف هات به صورت تست شده دریافت کنید...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ایسمینار ویژه وبینار های مالی

کد تخفیف ایسمینار ویژه سامانه آموزش های آنلاینهمه ما اسم سمینار آنلاین، سمینار مجازی و ایسمینار را ب..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

كد تخفيف ايسمينار ویژه وبینار های فناوری اطلاعات

کد تخفیف ایسمینار را از سایت تخفیف هات دریافت کنید...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف ویژه وبینار های ایسمینار

توضیحات وب سایت ایسمینار، پلتفرم تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار:برای خرید بلیط وبینار، رویداد و همایش..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 30% وبینار های بورس سایت ایسمینار

کد تخفیف ایسمینار را از سایت تخفیف هات دریافت کنید...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 30% خرید بلیط وبینار های ایسمینار

توضیحات ایسمینار ، ارائه دهنده وبینار:شما می توانید تمامی وبینار و آموزش های آنلاین فشرده را از طریق..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  کد تخفیف خرید بلیط وبینار و ویدئو

انتقال اطلاعات بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی با وبینار:

با گسترش ابزارهای ارتباط جمعی و پیشرفت تکنولوژی امروزه شما میتوانید با استفاده از نرم افزارهای ویدئو کنفرانس به راحتی به ارائه ها، سخنرانی ها، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب دسترسی داشته باشید. منظور از سمینار های مبتنی بر وب وبینار است که مخفف اصطلاح Web-Based Seminar میباشد. روشی فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

کاربرد وبینار چیست؟

 وبینار ها معمولا با هدف آموزش نرم‌‌افزار، به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد یک محصول یا خدمت جدید، ارتقای یک برنامه و … برگزار می‌شوند. این امکان را معمولا برای سازمان‌ها فراهم می‎کنند تا به سادگی بتوانند اطلاعات مد نظر خود را منتقل کنند. برای برگزاری همایش ها ابزارهای آنلاینی وجود دارد که کار را برای سازمان ها و... آسان تر میکنند.

وبینار رایگان ابزار مناسبی برای رفع نیازهای شما:

در حالی‌کهwebinar  برای برخی موضوعات فوق‌العاده مفید هستند، اما برای هر آموزشی مناسب نیستند. باید این نکته را در نظر بگیریم که آیا این اطلاعات منتقل شده برای مخاطبان مفید هستند یا خیر. به علاوه باید به این مسئله هم توجه کنیم که ما برای پوشش کامل اطلاعاتی که قصد انتقال آنها را داریم به چند ساعت زمان احتیاج داریم؟! به همین دلیل قبل از برگزاری یک webinar اگر با کارشناسان مشورت کنیم مطمئن میشویم که از ابزار مناسبی برای این کار استفاده کرده‌ایم. همچنین شما برای برگزاری هرچه بهتر نیاز به استفاده از یک فضای آرام، پوشش کامل تمامی رویداد ها، استفاده از فیلم آموزشی مرتبط و... نیاز دارید. همچنین نیاز است تمامی افرادی که در این ارائه ها شرکت می‌کنند به امکانات سخت افزاری مناسبی مانند هدست، کابل شبکه و... دسترسی داشته باشند.


مزایای وبینار و همایش آنلاین:

اگر بخواهیم امکاناتی که وبینار رایگان برای ما به ارمغان می‌آورد را در چند خط به طور خلاصه بیان کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
تعامل دو طرفه بین طرفین
اشتراک گذاری تجربیات
صرفه جویی در وقت و هزینه
برگزاری رویداد در هر زمان دلخواه به صورت آنلاین
هزینه ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر نسبت به سیستم آموزشی سنتی و... 
 ضمن اینکه نباید از این مسئله غافل شد که سرعت اینترنت و امکانات سایت بر روی برگزاری و ارائه فیلم آموزشی تاثیر به سزایی دارد. پس اگر به دنبال یک ارائه عالی برای آموزش های خود هستید، باید بهترین انتخاب را داشته باشید.

چطور آموزش مجازی با وبینار باعث یادگرفتن بیشتر می شود؟

 آموزش مجازی شاید جز مواردی است که بسیاری از افراد در ابتدا در مقابل آن مقاوت کردند. استفاده از آن به قدری سریع و گسترده وارد زندگی افراد شد که هیچکس چاره ایی جز پذیرفتن آن نداشت. آموزش مجازی نواقصی نیز دارد چرا که هیچ چیز جای حضور فیزیکی در کلاس را نمیگیرد، در واقع مدرس هر عنوان درسی با توجه به بازخورد دانش آموزان خود می تواند تدریس بهتری داشته باشد. شاید مشغله های زیاد و ندانستن علاقه مندیهایمان ما را به سمت این برده است تا مشتاق یاد گرفتن موارد بسیاری از عناوین آموزشی از راه دور باشیم. البته ماهر بودن در مباحث مختلف از موارد مورد نیاز پیشرفت جوامع کنونی است.

ویژگیها و امکانات بی نظیر وبینارها:

امکان شرکت در WebConferece از طریق تبلت 
امکان برقراری پرسش و پاسخ هم خصوصی و هم عمومی
امکان ضبط جلسات و استفاده دوباره بصورت آنلاین
دانلود جلسات ضبط شده به صورت فرمت فشرده و با کیفیت mp4
امکان دریافت و دانلود محتوای رکورد شده
امکان برگزاری نظرسنجی، رای گیری و نمایش نتایج بصورت نمودار
نمایش انواع فایل ها SWF, FLV, MP4, PPT, JPG, PDF و …
دسترسی از هر نقطه‌ی جغرافیایی، فقط با اتصال به اینترنت
تعاملی‌بودن و امکان مشارکت بهتر مخاطبان در رویداد
امکان برنامه‌ریزی بهتر و بدون محدودیت
حذف رفت‌وآمد و دوری از ترافیک شهری و به تبع آن کاهش هزینه ها و...

ارائه کد تخفیف خرید بلیط وبینار و ویدئو در تخفیف هات:

پوشش‌دهی آنلاین همایش مرسوم‌ترین کاربرد وبینار است. همان‌طور هم که از دلیل نام‌گذاری وبینار برمی‌آید درواقع وبینار تلفیقی است از وب و سمینار. شما می‌توانید تمامی همایش‌های خود را به‌صورت وبینار برگزار کنید. همچنین باید بدانید که آموزش مجازی یک مسیری است که دنیای فناوری اطلاعات برای افراد شاغل و تمام کسانی که با کمبود زمان برای آموزش مواجه بوده و هستند به ارمغان آورده است. از آنجایی که آموزش الکترونیکی می تواند در هر زمان از روز و با حذف محدودیت ها انجام شود، تمام مشتاقان یادگیری می توانند در حرفه و تحصیلات خود متمرکز شوند و همیشه به روز باشند. 
کد تخفیف و یا حتی رایگان بودن این نوع آموزش ها از مواردی است که باعث انگیزه برای یادگیری سریعتر می شود. برای دریافت کد تخفیف ایسمینار و ... حتما به سایت تخفیف هات سر بزنید و کد تخفیف خود را دریافت کنید.کارشناسان ما در تخفیف هات پس از بررسی کامل هر کدتخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها این کدها را به شما عزیزان هدیه می‌دهند تا بتوانید با تخفیف مناسب و قیمت ارزان تر خدمات خود را دریافت نمایید.