لوگو تخفیف هات

سامر

سامر

درباره سامراین سایت اینترنتی لوازم بهداشتی کودک در سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه لوازم بهداشتی باکیفیت به فرزندان کشور ایران راه اندازی شد و از همان آغاز شروع سعی کرد با ارائه کالاهایی با کیفیت و با قیمت‌هایی مناسب، بازار محصولات بهداشتی کودک در کشور را دچار تغییر کند

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالا
فعلا معتبر
خرید لوازم حمام کردن نوزاد با 68% تخفیف
قیمت قدیم
120,000
سود شما
81,000
قیمت جدید
39,000

 

درباره سامر

این سایت اینترنتی لوازم بهداشتی کودک در سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه لوازم بهداشتی باکیفیت به فرزندان کشور ایران راه اندازی شد و از همان آغاز شروع سعی کرد با ارائه کالاهایی با کیفیت و با قیمت‌هایی مناسب، بازار محصولات بهداشتی کودک در کشور را دچار تغییر کند.
 

محصولات سامر

این سایت اینترنتی افتتاح شد تا لوازم بهداشتی مرتبط با سیسمونی نوزاد از قبیل شیشه شیر ، گهواره ، شانه ، کالسکه و کریر و پوشاک نوزاد و توالت فرنگی، بصورت مستقیم به دست مصرف کنندگان عزیز در سرتاسر کشور برسد.
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص محصولات سامر

توجه به نیاز های مشتری مهم ترین بخش کار این سایت اینترنتی لوازم و وسایل کودک مانند گهواره، شانه، توالت فرنگی محسوب می شود.به همین دلیل این سایت با تولید لوازم کودک با کیفیت بسیار بالا،گذاشتن تخفیف های ویژه روی محصولات رضایت زیادی از مشتریان را به خود جلب کرده است و مشتریان زیادی از محصولات این سایت اینترنتی رضایت دارند.
 

ارائه تخفیف های ویژه محصولات سامر در سایت تخفیف هات

انواع پوشاک و لوازم کودک اعم از گهواره، توالت فرنگی، وان حمام و شانه از برند های مختلف در سایت اینترنتی تخفیف هات با تخفیف های ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد