در دوشنبه سوری همراه اول اینترنت رایگان هدیه بگیرید

در دوشنبه سوری همراه اول اینترنت رایگان هدیه بگیرید

*توضیحات سایت همراه اول، ارائه دهنده بسته های اینترنت :

همراه اولی شوید و جوایز بسیاری دریافت کنید در اولین دوشنبه سوری از بسته های هدیه دیتای 100 مگ تا 100 گیگ 1 روزه دریافت کنید. 

*خصوصیات دوشنبه سوری:

همراه اول یکی از بهترین اپراتور های ایران است که با خریداری سیم کارت های این اپراتور میتوانید از هدایا و تخفیف های بسیاری بهرمند شوید. همراه اول بسته های بسیار مناسب و به صرفه ای دارد که میتوانید با استفاده از این بسته ها بسیار مقرون به صرفه تر اینترنت خریداری فرمایید. طرح جذاب و جالب همراه اول که بسیار پر طرفدار میباشد به نام دوشنبه سوری است که به مشترکین دائمی و اعتباری خود جوایز متفاوتی میدهد.

شما میتوانید برنده ی این جوایز باشید. پس از اولین دوشنبه سوری که 24 دی ماه است دوشنبه ی آخر هر ماه به مشترکین جوایز متنوعی داده میشود این جوایز هر چیزی میتواند باشد. تنها کافی است پس از خریداری سیم کارت همراه اول، بسته دوشنبه سوری همراه اول را نصب کنید و از جوایز و هدایا بهرمند شوبد. علاوه بر  این ها شما میتوانید خرید شارژ خود را از سایت همراه اول انجام دهید و تا %5 تخفیف این سایت بهرمند شوید و از همراه اولی بودن خود لذت ببرید.

تخفیف هات
درصد تخفیف10
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندههمراه اول
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 ماه بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : مشترکین همراه اول از طریق سایت تخفیف هات با شماره گیری کد دستوری *100*64# درآخرین دوشنبه هر ماه از بسته های ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایتی 1 روزه میتوانند استفاده کنند.

از این تخفیف 476 بار استفاده شده

5% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, ارتباطات، اینترنت و دیجیتال, اپراتور تلفن همراه, همراه اول, 10%