لوگو تخفیف هات

خرید ست چشم بند با 55% تخفیف

55 درصد
0
101
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
55%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات از 55% تخفیف دیجی کالا برای خرید ست چشم بند و بالشت بهره مند شوید. برای مشاهده آن بر روی "خرید کنید "کلیک نمایید.

قیمت قدیم
425,000
سود شما
233,750
قیمت جدید
191,250

خصوصیات چشم بند و انواع مدل بالشت:

از اقلام و تجهیزاتی که در هنگام خواب لازم است و هر فردی به آن نیاز دارد البته به جز تخت خواب دو نفره، چشم بند، انواع مدل بالشت مانند بالشت نمدی، پتو و ... را می توان نام برد. بالشت ها مدل های مختلفی دارند که بالشت طبی، بالشت نمدی و بالشت الیافی و... از نمونه های آن است. در ادامه به جزئیات هر یک از اقلام نام برده شده میپردازیم.

 


 

چشم بند چیست؟
چشم بند وسیله ای است که معمولا از پارچه تهیه می شود تا چشم ها را بپوشاند و مانع دید فرد شود. چشم بندی مناسب و کامل است که حتی اگر چشم ها باز باشند مانع از دید فرد شود. برخی دیگر از این نوع محصولات که ضعیف تر هستند ممکن است باعث شود فرد تا شعاعی از اطراف را بتواند ببیند. این وسیله به عنوان یک ماسک خواب نیز کارایی دارد، مثلا هنگام مسافرت هوایی و یا برای خواب در طول روز بسیار پر استفاده می باشد.
انواع مدل بالشت کدام است؟
بالشت وسیله ای است که معمولا به شکل چهارگوش می باشد و از پر، پنبه، الیاف و یا اسفنج پر شده است. از این وسیله در هنگام خواب و استراحت استفاده می شود. از انواع مدل بالشت می توان به بالشت طبی، بالشت نمدی، بالشت پر و ... اشاره نمود. 
تمامی اقلام و وسایل نام برده شده که در هنگام خواب مورد نیاز از وب سایت های مختلف قابل تهیه است. کد تخفیف دیجی کالا و کدتخفیف باسلام و کد تخفیف سایت ایسام و کد تخفیف های دیگر در وب سایت تخفیف هات به صورت رایگان در دسترس است.
نظرات کاربران در مورد محصولات خواب:
نقاط قوت: کیفیت خوب، زیبایی، قیمت مناسب.
نقاط ضعف: استاندارد نبودن سایز برخی از بالشت ها مانند خرید دمبل قابل تنظیم از اهمیت بالایی برخوردار است.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از خرید از فروشگاه اینترنتی کاملا راضی بوده اند و اشاره کرده اند که خرید آنلاین از فروشگاه به راحتی انجام می شود.

 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه