لوگو تخفیف هات

تخفیف 54% خرید لوازم و لباس تکواندو

54 درصد
0
126
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
54%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 54% تخفیف ویژه برای خرید انواع لباس تکواندو از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
2,500,000
سود شما
1,350,000
قیمت جدید
1,150,000

خصوصیات لباس تکواندو:

لباس ورزشی پسرانه و... مانند لباس تکواندو های بزگسال و بچه گانه معمولا از نوع تن پوش است. جنس این لباس تکواندو  ها اکثرا از فلامنت کبریتی است. این لباس که مناسب ورزش تکواندو است مدل بچه گانه آن طول 69 سانتی متر، عرض 47 سانتی متر و طول شلوار 88 سانتی متر و عرض شلوار 26 سانتی متر دارد. تکواندو یک هنر رزمی کره ای و یکی از ورزش های المپیک است. تکواندو ورزش ملی کشور کره جنوبی است که دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش های رزمی در سراسر دنیاست. بنابراین ورزش تکواندو نسبت به ورزش های رزمی دیگر در میان ایرانیان نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است. لباس های تکواندو را می توانید با کد هدیه ایسام و کد تخفیف با سلام از سایت های ایسام و باسلام خریداری نمایید.

                                                                

کاراته

 

درمورد تکواندو:

کلمه تکواندو به معنی راه و روش شکستن اجسام با دست و پا است. رده بندی کمربندهای تکواندو این گونه میباشد: کمربند سفید، کمربند زرد، کمربند سبز، کمربند آبی، کمربند قرمز، کمربند مشکی (شامل دان 54 تا دان 540)؛ هرکدام از این کمربندها نماد خاصی دارند. کمربند سفید: نشانگر صداقت، پاکی، صفا، صمیمیت، صلح و دوستی و برادری می باشد که به عنوان دانه محسوب می شود. کمربند زرد:به عنوان خاک و آب و بارور کردن کمربند سفید است. کمربند سبز: به عنوان جوانه ای که از خاک می روید. کمربند آبی: به عنوان آب، هوا و اکسیژن است که به جوانه کمک می کند تا ریشه نماید. کمربند قرمز: به عنوان گلی که شکفته است. کمربند مشکی به عنوان میوه آن گل است که درون هر میوه دانه هایی است  که هر دانه به عنوان یک دان است. ورزش تکواندو نیاز به خرید دمبل ندارد.

 

نظرات کاربران در مورد لباس تکواندو:

نقاط قوت: قیمت مناسب، اندازه دقیق.

نقاط ضعف: کیفیت ضعیف.

جمع بندی نظرات کاربران : 54% از خریداران این محصولات از خرید خود با کد تخفیف رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه