کد تخفیف ارسال رایگان خرید گوشت مرغ و... دارافود

کد تخفیف ارسال رایگان خرید گوشت مرغ و... دارافود

*توضیحات سایت اینترنتی دارافود،فروشنده انواع محصولات پروتئینی: 

محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، ماهی و ... را از سایت دارا فود تهیه کنید و برای کلیه خرید های بالای 50 هزار تومان در مناطق 1،2،3 و برای خرید های بالای 200 هزار تومان در کلیه ی مناطق تهران خرید خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید.
*خصوصیات دارافود: 
انجام کلیه ی مراحل از پرورش مرغ، ماهی و ... تا عرضه توسط خود مجموعه ی دارافود انجام می شود. نظارت سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت بر روی تولید کلیه ی مراحل فرآورده های دارا فود انجام می شود. این مجموعه توانایی در تولید فرآورده های پروتئینی متنوع را دارا است. مجموعه دارافود از کارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تکنولوژی روز بهره گیری می کند همچنین با بهره گیری از کارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش دیده خدمات خود را ارائه می دهد. این مجموعه کلیه ی استاندارد های بهداشتی ملی در تولید فرآورده های پروتئین را رعایت می کند.


مجموعه دارا محصولات مرغوب، تازه با استاندارد و کیفیت بالا و تهیه شده از دام های سالم و کشتار روز را به مشتریان خود عرضه می کند. عرضه و ارسال محصولات دارافود مانند گوشت قرمز، ماهی، گوشت مرغ و ... با بسته بندی کاملا بهداشتی انجام می شود. ارسال محصولات دارا فود برای مناطق 1،2،3 تهران برای خرید بالای 50 هزار تومان رایگان است. همچنین ارسال برای سایر مناطق تهران برای خرید بالای 200 هزار تومان رایگان است و هزینه ارسال به تمام نقاط تهران تنها 10 هزار تومان است. پرداخت هزینه ی سفارشات خود را می توانید پس از تحویل محصولات و در محل تحویل محصول انجام دهید.

تخفیف هات
درصد تخفیف 10
نوع تخفیف پیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشنده دارافود
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده
  • تولیدکننده: متفرقه
  • مدل کالا: دارافود
10% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, مواد غذایی, خرید سوپرمارکتی, دارافود, 10%