معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف دارا فود تا 10% جهت خرید گوشت مرغ

آخرین و جدیدترین کد تخفیف دارافود تا 10% جهت خرید گوشت مرغ را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف دارا فود تا 12% برای خرید کراکت مرغ و انواع برگر

آخرین و جدیدترین کد تخفیف دارا فود برای خرید کراکت مرغ و انواع برگرتا 12% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید گوشت قرمز، مرغ و ماهی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف دارافود تا 5% هزار تومان تخفیف برای خرید گوشت قرمز، مرغ و ماهی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف دارا فود تا 15% برای خرید انواع کباب

آخرین و جدیدترین کد تخفیف دارافود تا 15% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف دارافود |اختصاصی، معتبر و رایگان|

کد تخفیف دارافود ویژه خرید گوشت و ...

دارافود پروتئین فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه تولید، تامین و بسته بندی گوشت، مرغ و ماهی آغاز کرد و با توسعه دادن مجموعه در زمینه فرآورده های پروتئینی توانست در صنعت پروتئین جایگاهش را محکم کند. همچنین با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل آموزش دیده خود توانست محصولات با کیفیت و متنوعی به بازار عرضه کند. دارافود در اوایل سال 1380 با تاسیس یک فروشگاه، کالاهای خود را به صورت مستقیم عرضه کرد. در سال 1383 خط تولید مجموعه دارافود پروتئین با عرضه محصولات فرآورده های گوشتی 95 درصد به کار خود رونق بخشید. کد تخفیف دارا فود را می توانید در سایت تخفیف هات مشاهده کرده و از طریق این سایت به صورت ارزان تر سفارش خود را انجام دهید. کد تخفیف دارا فود موجود در تخفیف هات کاملا رایگان می باشد. همچنین کد تخفيف دارافود توسط کارشناسان تخفیف هات تست شده و معتبر می باشد و هیچ جای نگرانی برای کاربران از لحاظ معتبر نبود کد تخفيف دارافود باقی نمی ماند.

خدمات دارا فود:

مجتمع پروتئینی دارافود تنها واحد تولید محصولات پروتئینی می باشد که دارای واحد تحقیق و توسعه است و توانسته چندین محصول انحصاری را تولید کند. از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده، کنسرو سوسیس و گوشت های مرغ و ماهی اشاره نمود. همچنین دارافود پروتئین در تولید اکثر محصولاتش پیشرو بوده و در بیشتر این محصولات اولین پروانه ساخت به نام مجتمع پروتئینی دارا فود ثبت شده است. لازم به ذکر است که خیلی از این محصولات توسط واحد دیگری تولید نمیشوند و دارا پروتئین تنها تولید کننده این محصولات در ایران می باشد. از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده با 97 درصد مرغ و یا گوشت اشاره نمود.

این مجتمع پروتئینی از چندین متخصص دام پزشک و مهندس صنایع غذایی برای رعایت تمام اصول استاندارد بهره گرفته است و در پی تلاش های مستمر مدیران و متخصصان حاضر در این مجموعه با در نظر داشتن تمام حساسیت های خط تولید فرآورده های گوشتی، موفق شد اولین پروانه استاندارد بین المللی در تولید فرآورده های گوشتی را اخذ کند. همچنین تنها دارنده این پروانه در ایران باشد و به دنبال آن، 4 سال متوالی تندیس کیفیت واحد نمونه را از اداره استاندارد استان تهران دریافت کند. یکی دیگر از دوست داشتنی ترین خدمات دارافود ارائه کد تخفیف دارافود است که در تخفیف هات در دسترس کاربران قرار داده شده است.

ویژگی های محصولات دارا پروتئین:

دارا پروتئین در تولید اکثر محصولاتش پیشرو بوده و در بیشتر این محصولات اولین پروانه ساخت این محصولات به نام مجتمع پروتئینی دارا ثبت شده است. انجام كليه مراحل از پرورش تا عرضه توسط خود مجموعه و با رعایت استاندارد های جهانی صورت می گیرد. همچنین که سازمان دامپزشكی و وزارت بهداشت بر كليه مراحل توليد فرآورده ها و تایید شده از طرف ایشان نظارت های کافی و لازم را انجام می دهد. تنوع در محصولات و توانايی در توليد فرآورده های پروتئينی با بهره گيری از كارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش ديده و همچنین بهره گيری از كارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تكنولوژی روز و کاملا اتوماسیون و بدون دخالت دست از مهمترین مزایای محصولات دارا پروتئین به شمار می روند. 

بسیاری از محصولات این مجموعه منحصر به فرد و متفاوت از سایر محصولات پروتئینی می باشد. از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده و با کیفیت گوشت قرمز و مرغ آن اشاره نمود. انواع گوشت گوسفند، گوساله، شترمرغ، ماهی شمال و جنوب، میگو پاک شده، مرغ سبز بوقلمون، انواع غذای کودک، پکیج سلامت و... را می توانید با استفاده از کد تخفیف دارافود با مراجعه به تخفیف هات، ارزان تر تهیه بفرمائید.

نظر مشتریان در خصوص خدمات و کدتخفیف دارا فود:

در حال حاضر مجتمع صنعتی دارافود با بهره گیری از دستگاه های مجهز فرآوری و بسته بندی و انجام کلیه مراحل از پرورش دام تا عرضه و رعایت نکات بهداشتی با همکاری و نظارت کارشناسان دام پزشکی و مهندسین صنایع غذایی، اولین تولید کننده محصولات عمل آوری شده در ایران است. این مجموعه قادر به تولید متنوع ترین محصولات فرآورده های پروتئینی با بالاترین کیفت است و مشتریان از کیفیت محصولات دارافود بسیار راضی بوده اند. در حال حاضر دارافود با تولید بیش از 180 نوع فرآورده پروتئینی بیشترین تنوع تولید را دارد که در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب است. بسیاری از کاربران خریدهای خود را با کدتخفیف دارا فود انجام می دهند و بسیار رضایت دارند.

ارائه کد تخفیف دارافود در سایت تخفیف هات:

دارا پروتئین یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین گوشت و ‌مرغی هست که کلیه محصولات آن به تاریخ روز و با بالاترین کیفیت و بسته بندی بهداشتی عرضه می شود. مهمتر از همه این ها ضمانت مرجوعی هم‌ دارند که اگر یک‌ درصد نارضایتی از سوی مشتری باشد امکان مرجوعی وجود داشته باشد. با توجه به قیمت محصولات پروتئینی دارافود و کیفیت عالی آن سایت تخفیف هات کدتخفیف های ویژه این سایت را به راحتی در دسترس مشتریان قرار داده است. مدیریت و کارکنان دارا فود، خود را ملزم به رعایت کلیه الزامات قانونی، الزامات مشتریان و همچنین بهبود مستمر اثر بخشی فرآیند های خود می دانند و این یکی دیگر از ویژگی های دارافود میباشد که مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. 

در صورتی که مایل هستید از کد تخفیف دارافود استفاده کنید می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات اقدامات لازم را انجام دهید. همچنین می توانید از تخفیف لحظه آخری نیز بهره مند شوید. کدتخفیف دارافود موجود در تخفیف هات کاملا رایگان می باشد. با کدتخفیف دارافود می توانید تمامی محصولات این سامانه را ارزانتر و با تخفیف خرید نمایید.