کد تخفیف دارا فود جهت ارسال رایگان خرید گوشت مرغ و...

معتبر تا 2 هفته بعد
کد تخفیف دارا فود جهت ارسال رایگان خرید گوشت مرغ و...
.

 • دیگر تخفیف های : دارافود

 • توضیحات سایت اینترنتی دارافود،فروشنده انواع محصولات پروتئینی: 

  محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، ماهی و ... را از سایت دارا فود و با استفاده از کد تخفیف دارافود از تخفیف هات تهیه کنید و برای کلیه خرید های بالای 50 هزار تومان در مناطق 1،2،3 و برای خرید های بالای 200 هزار تومان در کلیه ی مناطق تهران خرید خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید.
  خصوصیات دارافود: 
  انجام کلیه ی مراحل از پرورش مرغ، ماهی و ... تا عرضه توسط خود مجموعه ی دارافود انجام می شود. نظارت سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت بر روی تولید کلیه ی مراحل فرآورده های دارا فود انجام می شود. این مجموعه توانایی در تولید فرآورده های پروتئینی متنوع را دارا است. مجموعه دارافود از کارخانجات فرآوری و بسته بندی مجهز به تکنولوژی روز بهره گیری می کند همچنین با بهره گیری از کارشناسان بهداشت و پرسنل آموزش دیده خدمات خود را ارائه می دهد. این مجموعه کلیه ی استاندارد های بهداشتی ملی در تولید فرآورده های پروتئین را رعایت می کند.


  مجموعه دارا محصولات مرغوب، تازه با استاندارد و کیفیت بالا و تهیه شده از دام های سالم و کشتار روز را به مشتریان خود عرضه می کند. عرضه و ارسال محصولات دارافود مانند گوشت گوساله، ماهی، گوشت مرغ و ... با بسته بندی کاملا بهداشتی انجام می شود. ارسال محصولات دارا فود برای مناطق 1،2،3 تهران برای خرید بالای 50 هزار تومان رایگان است. همچنین ارسال برای سایر مناطق تهران برای خرید بالای 200 هزار تومان رایگان است و هزینه ارسال به تمام نقاط تهران تنها 10 هزار تومان است. پرداخت هزینه ی سفارشات خود را می توانید پس از تحویل محصولات و در محل تحویل محصول انجام دهید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدارافود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف دارا فود جهت ارسال رایگان خرید گوشت مرغ و...

  100%
  916 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کدتخفیف می توانید خرید مواد پروتئینی را از سایت دارافود انجام دهید و برای خرید بالای 50 هزار تومان درمناطق 1،2،3 و برای کلیه مناطق تهران خرید بالای 200 هزار تومان را ارسال رایگان بگیرید.

  خرید کنید

  برچسب ها: بالای 60%