لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف دارا فود تا 5% ویژه خرید گوشت قرمز

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
164
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی
100 هزارتومان حداقل خرید
1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
ارسال رایگان برای سفارش بالای 450 هزارتومان

شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف برای خرید گوشت گوساله، گوسفند، شتر و شترمرغ برای سفارش بالای 100 هزارتومان و بدون سقف ریالی و ارسال رایگان بالای 450 هزارتومان از فروشگاه پروتئینی دارافود بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

goshthot
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات دارا فود:

گوشت قرمز را به گوشت گوسفند، گاو، شتر، خوک، فک و مانند این‌ها گفته می‌شود که سرشار از پروتئین‌ها و چربی‌ها می‌باشند. گوشت گوسفند چربی بیشتری دارد، برای همین زودتر از سایر گوشت قرمز فاسد می‌شود. گوشت چرخ‌کرده هم آسیب‌پذیر تر از گوشت خرد شده‌ است و بیشتر از یک شبانه‌روز نمی‌تواند در یخچال نگهداری شود. در عوض گوشت‌ گوسفند هایی با قطعات بزرگتر را، مثل گوشت مخصوص استیک یا ژیگو، می‌توان حدود چهار روز بدون یخ زدن نگهداری کرد. برای زمان طولانی‌تر باید گوشت قرمز را منجمد نگهداری کرد. همچنین گوشت قرمز نباید در مرحلهٔ قبل از انجماد بیش از ۲ ساعت در دمای اتاق قرار گیرد.
 

سایت دارافود

ویژگی دارافود:

دارا فود با هدف سهولت در دسترسى به مواد پروتينى اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود نموده است. می توانید بدون رفت و آمد به فروشگاه های واقعی به دیدن محصولات و مشخصات آن بپردازید. همبرگر، گوشت مرغ یا هرگوشت انتخابی خود را با بسته بندی بهداشتی با ارسال رایگان دریافت نمایید.این سایت تنها واحد تولید محصولات پروتئینی می باشد که دارای واحد تحقیق و توسعه میباشد و توانسته چندین محصول انحصاری را تولید کند. از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده، گوشت قرمز، کنسرو سوسیس، گوشت مرغ و ماهی و همبرگر اشاره نمود.با استفاده از کد تخفیف دارافود از تخفیف هات می توانید محصولات پروتئینی را ارزان تر خریداری کنید. همچنین از سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف سوپرمارکت و… بهره مند می شوید.

 

از دارافود، محصولات پروتئینی مطمئن بخرید.

این سایت در تولید اکثر محصولاتش پیشرو بوده و در بیشتر این محصولات اولین پروانه ساخت این محصولات به نام مجتمع پروتئینی دارا فود ثبت شده است. لازم به ذکر است که خیلی از این محصولات توسط واحد دیگری تولید نمیشوند و دارا فود پروتئین تنها تولید کننده این محصولات در ایران می باشد ،از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده با 97 درصد گوشت مرغ و یا گوشت قرمز اشاره نمود. این مجتمع پروتئینی از چندین متخصص دام پزشک و مهندس صنایع غذایی برای رعایت تمام اصول استاندارد بهره گرفته است.شما میتوانید برای دریافت کد تخفیف خرید گوشت قرمز و همبرگر در دارا فود از سایت تخفیف هات اقدام کنید.

 

ارسال نظرات